Bunu paylaş:

" />
USD
EURO
ALTIN

110 ATALANTA – SASSUOLO

110  ATALANTA – SASSUOLO  KG Var 1,65 Atalanta’nın sezon ortasından bu yana kötü futbol oynadığını daha önceki yazılarımda belirtmiştim. Bu kötü oyunla son 6 haftada galibiyete hasret kaldılar. Carpi’den Borriello’yu transfer ederek hücum gücünü artıran Atalanta, ayrıca orta sahaya Genoa’dan Gakpe’yi transfer etti. Savunma oyuncusu Paletta, orta sahadan Camona ve hücum oyuncusu Pinila, sakat. En az […]

110  ATALANTA – SASSUOLO

110  ATALANTA – SASSUOLO  KG Var 1,65

Atalanta’nın sezon ortasından bu yana kötü futbol oynadığını daha önceki yazılarımda belirtmiştim. Bu kötü oyunla son 6 haftada galibiyete hasret kaldılar. Carpi’den Borriello’yu transfer ederek hücum gücünü artıran Atalanta, ayrıca orta sahaya Genoa’dan Gakpe’yi transfer etti. Savunma oyuncusu Paletta, orta sahadan Camona ve hücum oyuncusu Pinila, sakat.

En az rakibi kadar son haftaların formuz takımlarından biri olan Sassuolo, son olarak sahasında oynadığı iki maçta galibiyet çıkaramadı. Savunma oyuncusu Terranova, orta saha oyuncusu Missiroli, sakat.

Sezonun ilk yarısındaki karşılaşmada gollü bir beraberlik çıkmıştı. Son haftalarda yaşanılan puan kayıpları ile iki takımın galibiyet alma adına ofansif yönden daha agresif olmalarını bekliyorum. Öncelikli tercihim karşılıklı gol var bahsinden yana olacak.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

bahis siteleri