USD
EURO
ALTIN

111 EIBAR – MALAGA

111  EIBAR – MALAGA  KG Var 1,65 İç sahada aldığı iyi sonuçlarla puan tablosunun üst sıralarını zorlamaya çalışan Eibar, aynı başarıyı deplasmanlarda gösteremiyor. Granada’yı farklı yendikten hemen bir hafta sonra Athletic Bilbao deplasmanından farklı mağlup döndüler. Sezon başından bu yana savunmayı ön plana alıyorlardı fakat son altı resmi maçta 2.5 üstü skorlar aldılar. Takımda sakat Ivan […]

111  EIBAR – MALAGA

111  EIBAR – MALAGA  KG Var 1,65

İç sahada aldığı iyi sonuçlarla puan tablosunun üst sıralarını zorlamaya çalışan Eibar, aynı başarıyı deplasmanlarda gösteremiyor. Granada’yı farklı yendikten hemen bir hafta sonra Athletic Bilbao deplasmanından farklı mağlup döndüler. Sezon başından bu yana savunmayı ön plana alıyorlardı fakat son altı resmi maçta 2.5 üstü skorlar aldılar. Takımda sakat Ivan Ramis (d) dışında çok önemli bir eksik yok.

Nordin Amrabat’ı gönderen Malaga, sağ kanadı bir alt ligdeki Elche’den Miguel Cifuentes (d) ve Chelsea’den Christian Atsu’yu (os) kiralayarak takviye etti. Geçtiğimiz hafta iç sahada Barcelona’yı zorlayıp daha fazla pozisyona girmelerine rağmen sahadan 2-1 mağlup ayrıldılar. Konuk ekipte Weligton (d), Flavio Ferreira (d), Juankar (os) ve yeni transfer Christian Atsu’nun sakatlıkları var.

Eibar yine kanatlardan etkili olmaya çalışacaktır. Malaga deplasmanlarda başarısız görünse de son haftalarda bir toparlanma söz konusu. Bu karşılaşmada taraf bahsi risk olur. Karşılıklı gole oynanır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM