Bunu paylaş:

" />
USD
EURO
ALTIN

116 REAL MADRID – LEVANTE

116  REAL MADRID – LEVANTE  1 1,40 Real Madrid son maçında deplasmanda Atletico Madrid ile 1-1 berabere kaldı. Üst üste ikinci beraberliğini alan ev sahibi buna rağmen lider Villarreal’in sadece 1 puan altında. Bu da haftayı lider kapatabilme şansları olduğu anlamı taşıyor. Teknik direktör Rafa Benitez bu karşılaşmada Carvajal, Danilo, James, Modric ve Benzema’dan yararlanamayacak. […]

116  REAL MADRID – LEVANTE

116  REAL MADRID – LEVANTE  1 1,40

Real Madrid son maçında deplasmanda Atletico Madrid ile 1-1 berabere kaldı. Üst üste ikinci beraberliğini alan ev sahibi buna rağmen lider Villarreal’in sadece 1 puan altında. Bu da haftayı lider kapatabilme şansları olduğu anlamı taşıyor. Teknik direktör Rafa Benitez bu karşılaşmada Carvajal, Danilo, James, Modric ve Benzema’dan yararlanamayacak. Pepe ve Ramos’un durumlarıysa şüpheli.
Levante ise son maçında Villarreal’i 1-0 mağlup etmesine rağmen 6 puanla düşme potasında kaldı. Bu aynı zamanda onların ilk galibiyetiydi. Ivan Lopez ve Angel Trujillo’nun yanı sıra durumları şüpheli olan iki önemli isim Ruben Garcia ile Verza oynamayacak.
Real Madrid eksiklerine rağmen rahat kazanır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

bahis siteleri