USD
EURO
ALTIN

117 CAEN – PARIS ST GERMAIN

117  CAEN – PARIS ST GERMAIN  TG 2-3 1,75 Caen ligde 3 maçtır kazanamıyor. Son 5 lig maçında da sadece bir galibiyet alabildiler. Evlerinde son 5 resmi maçta sadece 1 kez kazanabildiklerini de hatırlatmakta fayda var. PSG karşısında 8 maçtır kazanamıyorlar. Bu karşılaşma öncesinde tek avantajları, yenilgisiz PSG’ye karşı oynayacak olmalarının motivasyonu. Yahia, Leborgne, Imourou ve […]

117  CAEN – PARIS ST GERMAIN

117  CAEN – PARIS ST GERMAIN  TG 2-3 1,75

Caen ligde 3 maçtır kazanamıyor. Son 5 lig maçında da sadece bir galibiyet alabildiler. Evlerinde son 5 resmi maçta sadece 1 kez kazanabildiklerini de hatırlatmakta fayda var. PSG karşısında 8 maçtır kazanamıyorlar. Bu karşılaşma öncesinde tek avantajları, yenilgisiz PSG’ye karşı oynayacak olmalarının motivasyonu. Yahia, Leborgne, Imourou ve Louis’in cezalı olması da işlerini daha da zorlaştırıyor. Maçtan bir şeyler çıkarmaları zor görünüyor.

PSG hafta arasında lig kupasında kazanırken zorlandı. Saint-Etienne savunmasını aşmakta zorlandılar ancak bir şekilde sonuç almayı başarıyorlar. Ligin çok üstünde bir kaliteye sahipler ve bunu 18 maçtır yenilmeyerek, 17 puanlık farkla zirvede oturarak kanıtladılar. Şampiyonlar Ligi’nde istedikleri noktaya gelebilmek için bu formlarını korumaya mecburlar. Son 5 resmi maçta sadece 1 gol yediler. Pastore dışında eksikleri yok. Bu deplasmandan da zorlanmadan çıkacaklardır. Rakibin eksikleri de düşünüldüğünde H2 seçeneği de değerlendirilebilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo