USD
EURO
ALTIN

117 MERSİN İDMANYURDU – FENERBAHÇE

117  MERSİN İDMANYURDU – FENERBAHÇE  2 1,40 Mersin i.Yurdu bir takımın başına gelebilecek bütün feleketleri bir arada yaşadı. Para sorunu zaten sezon başından bu yana atlatılamadığı için hep dokuz doğurtuyor. Son olarak futbolcuların yine boykotta bulunması zaten bunu ispatlıyor. Futbolcular ödeme yapılmazsa kampa girmemekle tehdit etti. Bülent korkmaz da annesini kaybetti ve toparlanmakta güçlük çekiyor. […]

117  MERSİN İDMANYURDU – FENERBAHÇE

117  MERSİN İDMANYURDU – FENERBAHÇE  2 1,40

Mersin i.Yurdu bir takımın başına gelebilecek bütün feleketleri bir arada yaşadı. Para sorunu zaten sezon başından bu yana atlatılamadığı için hep dokuz doğurtuyor. Son olarak futbolcuların yine boykotta bulunması zaten bunu ispatlıyor. Futbolcular ödeme yapılmazsa kampa girmemekle tehdit etti. Bülent korkmaz da annesini kaybetti ve toparlanmakta güçlük çekiyor. Her an yeni bir istifa gelebilir. Futbolculardan Mehmet Taş trafik kazası geçirdi ve bir şok daha yaşanmış oldu. Karşılaşma Mersin Arena stadyumunda oynanacak. Uzun süreli sakatlar dışında eksik bulunmuyordu ama sıcak gelişme olarak Wederson ve Wilton kadroya alınmadı. Her iki oyuncu gelecek hafta kadro bırakılacakmış. Bülent Korkmaz teknik direktör olarak Fenerbahçe’yi hiç yenemedi.

Fenerbahçe verilen aranın iyi gelecek takımlardan biri olacağını düşünüyorum. Milli oyuncular gayet formdaydı ve sakat oyuncuların büyük bölümü geri döndü. Karar ve seçim Pereira ile teknik heyete kaldı. Sarı lacivertliler rakibin kötü durumunu avantaja çevirebilir. Gol noktaları hala problemli olan takımda en skorer oyuncu şu anda Fernandao oldu ama hala yeri garanti değil. V. Persie özel çalışmalara yaparak güçlenmeye çalışıyor. Son dönemde rakibini hep yenmeyi başardığını hatırlıyoruz.(7g) Zorlu maç öncesinde Fenerbahçe’de sakatlığı bulunan Caner Erkin kadroda yer almazken, Raul Meireles ile Abdoulaye Ba, kafileye dahil edildi.

Fenerbahçe hafta sonunun en çok güven veren maçlarından bir tanesi olarak dikkat çekiyor.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.25 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo