USD
EURO
ALTIN

118 PARIS ST GERMAIN – ANGERS

118  PARIS ST GERMAIN – ANGERS  KG Yok 1,50 PSG, oynadığı son 10 maçı da kazandı. Takımın ikinci devre başı itibariyle temposu biraz düşük görünüyor fakat Şubat ortasına doğru yeniden en üst seviyeye geleceklerdir. Her kulvarda yollarına devam ediyorlar, Fransa’da henüz yenilgi almadılar. Evlerinde, 20’de 1 bütçeye sahip bir rakiple oynayacaklar. Mutlak favori konumundalar, ancak ilk […]

118  PARIS ST GERMAIN – ANGERS

118  PARIS ST GERMAIN – ANGERS  KG Yok 1,50

PSG, oynadığı son 10 maçı da kazandı. Takımın ikinci devre başı itibariyle temposu biraz düşük görünüyor fakat Şubat ortasına doğru yeniden en üst seviyeye geleceklerdir. Her kulvarda yollarına devam ediyorlar, Fransa’da henüz yenilgi almadılar. Evlerinde, 20’de 1 bütçeye sahip bir rakiple oynayacaklar. Mutlak favori konumundalar, ancak ilk devre oynanan maçta rakipleriyle golsüz berabere kaldıklarını da hatırlatmakta fayda var. Marquinhos, Di Maria, Pastore ve Thiago Silva’nın sakatlık durumları maç öncesinde belli olacak.

Angers iki haftadır kaybediyor. Nice deplasmanında öe geçip koruyamadılar, geçen hafta evlerinde Bordeaux’ya teslim oldular. Beklenen düşüşü yavaş yavaş yaşamaya başladılar. Rakipler artık onlara karşı daha dikkatli. Duran toplardan çok gol buluyorlardı, buna da özel önlemler alınmaya başlanınca hücumda da sıkıntı başladı. Bu maç öncesinde Mangani, Karanovic ve Dore’nin sakatlık durumları belirsiz. Baş edebilecekleri bir rakiple oynamayacaklar. Bu maçta gol atmalarının da zor olduğunu düşünüyorum. PSG’nin rahat kazanacağı karşılaşmada KG Yok tercihi öne çıkıyor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo