USD
EURO
ALTIN

12 Haziran Euro 2016 Elemeleri Yorumaları

203  POLONYA – GÜRCİSTAN  H 1 – 1,60 Almanya’nın önünde lider olan Polonya, deplasmanda farklı devirdiği Gürcistan önünde net favori. 4. sırada olan 8 puanlı İrlanda Cumhuriyeti’nin de önemli bir şansı bulunduğu düşünülürse bu tarz bir maçta puan kaybı yaşamak istemiyorlar. Özellikle Bundesliga’da oynayan yıldız isimleri hesaba katarsan Polonya’nın, son olarak hazırlık maçında Ukrayna’ya kaybeden Gürcistan […]

12 Haziran Euro 2016 Elemeleri Yorumaları

203  POLONYA – GÜRCİSTAN  H 1 – 1,60

Almanya’nın önünde lider olan Polonya, deplasmanda farklı devirdiği Gürcistan önünde net favori. 4. sırada olan 8 puanlı İrlanda Cumhuriyeti’nin de önemli bir şansı bulunduğu düşünülürse bu tarz bir maçta puan kaybı yaşamak istemiyorlar. Özellikle Bundesliga’da oynayan yıldız isimleri hesaba katarsan Polonya’nın, son olarak hazırlık maçında Ukrayna’ya kaybeden Gürcistan karşısında rahat kazanması beklenebilir. Umutlarını devam ettirmek için 3 puan isteyen konuk ekibin dayanabileceğini düşünmüyorum. Farklı bir Polonya galibiyeti beklenebilir.

204  İRLANDA CUMH. – İSKOÇYA  IY 0 – 1,80

İki ekibin de puanı ve grubun durumu düşünüldüğünde oldukça kritik ve tayin edici bir maç, özellikle deplasmanda rakiplerine tek farkla kaybeden İrlandalılar için. Kaptan Keane’nin önderliğindeki ev sahibinin kadrosunda Long, McGeady, Whelan ve O’Shea dikkati çekiyor. Menajer O’Neill, Stokes, Adam Rooney, Cox gibi isimleri kadroya almadı. Whittaker, Hutton, Charlie Adam, Anya, Darren Fletcher gibi isimlerin olduğu İskoçya ise 3.’lerin play-off oynayacağı düşünülürse bu zorlu deplasmanda bir puana hayır demeyeceği kesin. Kasım ayındaki maçın seyri düşünülürse ilk yarıda beraberlik oldukça mantıklı gibi. Ayrıca gol gelirse de ikinci yarıda İrlanda tek farkla kazanabilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo