USD
EURO
ALTIN

12 Kasım Semih Öztürk NBA Yorumları

766 MIA HEAT – UTA JAZZ  1 1,70 Miami sezon başındaki görüntüsünden daha iyi durumda. Chris Bosh çok iyi oynuyor, Wade de sağlam döndü. Evlerinde oynadıkları 5 maçta 4 galibiyetleri var. Utah da sezona fena girmedi ama kadro kaliteleri karşılaştırıldığında Heat ağır basıyor. Utah da 4 galibiyet aldı ama oynadıkları rakipler daha hafifti. Miami iç sahada […]

12 Kasım Semih Öztürk NBA Yorumları

766 MIA HEAT – UTA JAZZ  1 1,70

Miami sezon başındaki görüntüsünden daha iyi durumda. Chris Bosh çok iyi oynuyor, Wade de sağlam döndü. Evlerinde oynadıkları 5 maçta 4 galibiyetleri var. Utah da sezona fena girmedi ama kadro kaliteleri karşılaştırıldığında Heat ağır basıyor. Utah da 4 galibiyet aldı ama oynadıkları rakipler daha hafifti. Miami iç sahada kazanır diyorum.

767 MIN TIMBERWOLVES – GS WARRIORS   Üstü 1,70

Golden State 9’da 9 yaptı ve rekora koşuyor. Henüz yenilgileri yok. Minnesota da 7 maçın 4’ünü kazandı ama tamamı deplasmanda. Evlerinde oynadıkları 3 maçı da kaybettiler. Wiggins ve Towns ekseninde genç, potansiyelleri bir kadroları var. Her ne kadar Golden State favori olsa da ben zor maç bekliyorum. Önceliğim üst.

768 PHO SUNS – LA CLIPPERS  2 1,70

Clippers dün gece Dallas deplasmanından yenilgiyle döndü. Dallas’ın olağanüstü yüzdeli oynadığı bir maçtı. Phoenix’in istikrarı yakalaması kolay gözükmüyor. Her iki takımın da hızlı, tempolu oynayacağı, bol skorlu bir maç bekliyorum. Yine de toplam sayı barajından ziyade Clippers galibiyetini öncelikli tutacağım. Dallas ve Phoenix gibi iki rakibe üst üste iki maç kaybetmelerini beklemiyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo