USD
EURO
ALTIN

12 Kasım Semih Öztürk NBA Yorumları

751 ORL MAGIC – LA LAKERS  1 1,70 Orlando’nun sezonun ilk birkaç maçında gösterdiği performans beni şaşırtacak kadar iyiydi. Lakers ise tam bir hayal kırıklığı. 7 maçta sadece 1 galibiyet alabildiler. Orlando da iyi başlangıcını istikrarlı şekilde sürdürememiş olsa bile bu maçın favorisi. Vucevic ve Smith’in durumları şüpheli olsa da Lakers’ta Kobe Bryant’ın oynama ihtimali çok […]

12 Kasım Semih Öztürk NBA Yorumları

751 ORL MAGIC – LA LAKERS  1 1,70

Orlando’nun sezonun ilk birkaç maçında gösterdiği performans beni şaşırtacak kadar iyiydi. Lakers ise tam bir hayal kırıklığı. 7 maçta sadece 1 galibiyet alabildiler. Orlando da iyi başlangıcını istikrarlı şekilde sürdürememiş olsa bile bu maçın favorisi. Vucevic ve Smith’in durumları şüpheli olsa da Lakers’ta Kobe Bryant’ın oynama ihtimali çok düşük. Kobe de olmandan bu Lakers’ın deplasmanda kazanması çok zor.

752 PHI 76ers – TOR RAPTORS  2 1,70

Toronto beşte beş yaparak başladığı sezonda son 3 maçını kaybetti. Bu durum takımda ufak çaplı bir mental sorun yaratabilir. Philadelphia ise henüz hiç maç kazanamadı. Sakat oyuncu sayıları da hayli fazla. Toronto’nun içinde bulunduğu buhrandan çıkabilmesi için son derece uygun bir maç. Bence kazanırlar.

754 ATL HAWKS – NO PELICANS   Üstü 1,70

Pelicans bu sezonki ilk galibiyetini dün Dallas karşısında aldı. Onların sezona bu kadar kötü başlamasını kimse beklemiyordu. Atlanta ise son maçını kaybetmesine rağmen sezona en formda giren takımlardan biri. Zor maç bekliyorum. Pelicans’ın morallenmiş olması, Hawks’ın dün gece kaybetmesi, maçı biraz daha düğüm haline getiriyor. Önceliğim toplam sayı üstü.

755 DAL MAVERICKS – LA CLIPPERS  2 1,70

Clippers bu sezon 2 maç kaybetti ama Chris Paul’ün sağlıklı durumda olması onlar için çok önemli. Dallas da sezona iyi giremedi. Dün gece de Pelicans’a kaybettiler. Clippers’ın kağıt üzerinde çok büyük atletizm avantajı var. Her ne kadar geçen yılki maçlarda Dallas rakibini çok zorlamış olsa da o Dallas’ın çehresi çok değişti. Clippers kazanır.

758 DEN NUGGETS – MIL BUCKS   Üstü 1,70

İki takım da konferanslarında playoff hedefliyor. Milwaukee’nin sezon başlangıcı ve doğudaki durum, onları biraz daha şanslı kılıyor. Denver’ın da hedefine ulaşması için evde bu tarz takımlara kaybetmemesi lazım. Maç sonu çok riskli ama bence kesin üst bitecek.

759 SAC KINGS – DET PISTONS   Üstü 1,70
Sacramento’da takımın yıldızlarından Demarcus Cousins iyileşti, ancak Darren Collison’un sakatlığı sürüyor. Şu ana dek sadece 1 maç kazandılar. Detroit ise sezona müthiş girdi. Doğu konferansında üçüncü sıradalar. Bu sezonki rahat oyunları, özgüvenleri ve başta Portland maçı olmak üzere oyundan hiç kopmayışları her maçta iddialı olmalarını sağlıyor. Ben Kings’e güvenemiyorum, üst diyeceğim.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo