USD
EURO
ALTIN

123 CHIEVO – JUVENTUS

123  CHIEVO – JUVENTUS 2 1,40 Yoluna dolu dizgin devam eden Juventus, hafta içi kupa ilk maçında sahasında konuk ettiği İnter’i rahat bir oyunla farklı yendi. İkinci maç için avantaj sağlayan Juventus, Chievo deplasmanına sezonun ilk yarısındaki mağlubiyetin rövanşı olarak bakıyor. Mandzukic ve Asamoah, sakat listesindeki önemli oyuncular. Ayrıca Evra, cezalı. Chievo, geçtiğimiz hafta sonu […]

123  CHIEVO – JUVENTUS

123  CHIEVO – JUVENTUS 2 1,40

Yoluna dolu dizgin devam eden Juventus, hafta içi kupa ilk maçında sahasında konuk ettiği İnter’i rahat bir oyunla farklı yendi. İkinci maç için avantaj sağlayan Juventus, Chievo deplasmanına sezonun ilk yarısındaki mağlubiyetin rövanşı olarak bakıyor. Mandzukic ve Asamoah, sakat listesindeki önemli oyuncular. Ayrıca Evra, cezalı.

Chievo, geçtiğimiz hafta sonu Lazio deplasmanında farklı yenilmesine rağmen benim gözümde hakem kurbanı oldu. Önde götürdükleri maçta savunma oyuncusu Cesar, faul yapmadığı halde kırmızı kart gördü ve sonrasında Lazio, bir penaltı golü ile moral kazanarak maçı farka götürdü. Orta saha oyuncuları Hetemaj ve İzco, sakat. Savunmanın kilit oyuncusu Cesar ise cezalı.

Juventus, çok formda ve Napoli’nin sıkı takipçisi. Chievo deplasmanında kazanma alışkanlıklarını devam ettireceklerini düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo