USD
EURO
ALTIN

124 LEVANTE – DEPORTİVO

124  LEVANTE – DEPORTİVO  KG Var 1,70 Son sıraya demirleyen Levante, yeni teknik direktörü Rubi’yle Valencia deplasmanında çıktığı maçta önceki haftalardan farklı olarak daha ofansif bir görüntü sergiledi. Rakibe göre daha fazla pozisyona girseler de 65’ten sonra çözülerek yediği gollerle 3-0 kaybetti. Rubi, takımını bundan sonraki iç saha maçlarına daha agresif bir şekilde hazırlayacaktır. Levante’de sakatlıkları […]

124  LEVANTE – DEPORTİVO

124  LEVANTE – DEPORTİVO  KG Var 1,70

Son sıraya demirleyen Levante, yeni teknik direktörü Rubi’yle Valencia deplasmanında çıktığı maçta önceki haftalardan farklı olarak daha ofansif bir görüntü sergiledi. Rakibe göre daha fazla pozisyona girseler de 65’ten sonra çözülerek yediği gollerle 3-0 kaybetti. Rubi, takımını bundan sonraki iç saha maçlarına daha agresif bir şekilde hazırlayacaktır. Levante’de sakatlıkları süren Angel Trujillo (d) ve Ivan Lopez (d) forma giyemeyecekler.

Geçen hafta Atletico Madrid’i ağırlayan Deportivo, ikinci yarısına yenik girdiği maçta rakip savunmanın hatasını iyi değerlendiren Lucas’ın (f, 6 gol) golüyle bir puanı hanesine yazdırdı. Deportivo, yaratıcı oyuncuları olan bir ekip ve bu haftaya kadar dış sahada iyi sonuçlar aldı. Konuk takımda sakatlıkları süren Fabri (k), Luisinho (d) ve Manuel Pablo (d) görev alamayacak.

Levante’nin bu maçta galibiyet için ofansif bir düzenle oynayacağını düşünüyorum. Deportivo’nun da deplasman başarısının düşününce taraf bahsine girmek doğru olmaz. Galibiyet isteyen iki ekip de gol bulacaktır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM