USD
EURO
ALTIN

125 BOLOGNA – SAMPDORIA

125  BOLOGNA – SAMPDORIA  2,5 Üstü 1,95 Bologna, son maçında Sassuolo karşısında haklı bir galibiyet elde etti. Hücum oyuncusu Floccari, eski takımı Sassuolo”yu yıkan oyuncu oldu. Savunma oyuncuları Kraft, Maietta ve hücumdan Brienza, sakat. Sampdoria, Montella yönetiminde kazanma alışkanlığı yaratamadı. Fakat ofansif olarak başarılı oldukları bir gerçek. Teknik adam Montella, takımın yıldız oyuncusu Eder’i kaybetti. Eder, […]

125  BOLOGNA – SAMPDORIA

125  BOLOGNA – SAMPDORIA  2,5 Üstü 1,95

Bologna, son maçında Sassuolo karşısında haklı bir galibiyet elde etti. Hücum oyuncusu Floccari, eski takımı Sassuolo”yu yıkan oyuncu oldu. Savunma oyuncuları Kraft, Maietta ve hücumdan Brienza, sakat.

Sampdoria, Montella yönetiminde kazanma alışkanlığı yaratamadı. Fakat ofansif olarak başarılı oldukları bir gerçek. Teknik adam Montella, takımın yıldız oyuncusu Eder’i kaybetti. Eder, artık İnter’in oyuncusu. İnter’den stoper Ranocchia’yı kadrosuna katan konuk ekipte savunma oyuncusu Mesbah dışında önemli bir eksik bulunmuyor.

Sampdoria, ofansif futbolu tercih ediyor. Bu sebeple son maçları hep bol skorlu sonuçlandı. Bologna’nın rakibine eşlik etmesini bekliyorum. Tercihim gol üstü bahsinden yana olacak.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo