USD
EURO
ALTIN

125 LILLE – TROYES

125  LILLE – TROYES  1 1,30 Lille, Antonetti sonrası toparlandı ancak görünen o ki teknik adam değişikliğinin ilk etkisinin geçmesi sonrası düşmeye başladılar. Son 4 resmi maçta galibiyet alamadılar. Hafta arasında alt lig takımlarından Trelissac’a penaltılar sonucunda kaybettiler. Ligde hala alt tarafa yakınlar ve ilk 10’a bir an önce yerleşme hedefindeler. Maç öncesinde Balmont, Basa, […]

125  LILLE – TROYES

125  LILLE – TROYES  1 1,30

Lille, Antonetti sonrası toparlandı ancak görünen o ki teknik adam değişikliğinin ilk etkisinin geçmesi sonrası düşmeye başladılar. Son 4 resmi maçta galibiyet alamadılar. Hafta arasında alt lig takımlarından Trelissac’a penaltılar sonucunda kaybettiler. Ligde hala alt tarafa yakınlar ve ilk 10’a bir an önce yerleşme hedefindeler. Maç öncesinde Balmont, Basa, Maignan’ın durumları belirsiz. Zayıf rakipleri karşısında favori olan taraflar.

Troyes’da galibiyet hasreti sürüyor. Rennes karşısında 2-0’ı 15 dakikada bulmalarına rağmen devre biterken 3-2 geriye düşmüşlerdi. O noktadan sonra da bir türlü maça dönemediler. Sadece 8 puanları var ve kalan 17 haftada ihtiyaçları olan 32-33 puanı toplayabilecek kapasiteleri yok. Kısacası matematiksel olarak kesinleşmese de formalite maçları oynuyor görünüyorlar. Karşılarında güçlü bir rakip olacak ve Lille karşısındaki son dönem karneleri iyi değil. Veskovac, Ayasse, Martial ve Kone’nin sakatlık durumları da belirsiz. Bu kadar kolay gol yerlerken bu deplasmanda çıkmaları mümkün görünmüyor. Lille kazanacaktır. Risk almak isteyenler 2.5 Gol Üstü seçeneğini düşünebilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo