USD
EURO
ALTIN

126 GENOA – FIORENTINA

126 GENOA – FIORENTINA  TG 2-3 1,75 Fiorentina, iki maçlık yenilgi serisinin ardından geçtiğimiz hafta sonu Torino’yu sahasında başarılı bir oyunla mağlup ederek moral kazandı ve zirve takibini sürdürdü. Barcelona’dan Tello’yu kiralayan Fiorentina, ayrıca Uruguay ekibi Fenix’ten ön libero Schetino’yu transfer etti. Orta saha oyuncusu Badelj, dışında eksik yok. Ev sahibi ekip Genoa, hafta sonu Verona […]

126 GENOA – FIORENTINA

126 GENOA – FIORENTINA  TG 2-3 1,75

Fiorentina, iki maçlık yenilgi serisinin ardından geçtiğimiz hafta sonu Torino’yu sahasında başarılı bir oyunla mağlup ederek moral kazandı ve zirve takibini sürdürdü. Barcelona’dan Tello’yu kiralayan Fiorentina, ayrıca Uruguay ekibi Fenix’ten ön libero Schetino’yu transfer etti. Orta saha oyuncusu Badelj, dışında eksik yok.

Ev sahibi ekip Genoa, hafta sonu Verona deplasmanında 1 puanı hak edecek bir oyun ortaya koydu ve bu sezonki istikrarsız çizgisini sürdürdü. A.Madrid’den orta saha oyuncusu Cerci’yi kiralayan Genoa’da savunma oyuncusu Figueiras ve orta saha oyuncusu Tachtsidis, sakat.

Fiorentina, zirve hedefinden kopmak istemiyor. Genoa istikrarsız fakat sahasında oynadığı maçlarda agresif. Taraf bahsi riskli. Öncelikli tercihim 2,3 gol aralığı.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo