USD
EURO
ALTIN

127 NANTES – BORDEAUX

127  NANTES – BORDEAUX  TG 2-3 1,70 Çıkıştaki iki takım karşı karşıya gelecek. Nantes 9 resmi maçtır yenilmiyor. Geçen hafta Guingamp deplasmanında 2-0’dan dönerek puanı aldılar. Normalde kolay gol yemeyen, ancak geriye düştüğünde de maça dönmekte çok sıkıntı yaşayan bir takım olmalarına rağmen, deplasmanda 2 gol bulmayı başardılar. Bordeaux karşısında son 5 maçta sadece 1 kez […]

127  NANTES – BORDEAUX

127  NANTES – BORDEAUX  TG 2-3 1,70

Çıkıştaki iki takım karşı karşıya gelecek. Nantes 9 resmi maçtır yenilmiyor. Geçen hafta Guingamp deplasmanında 2-0’dan dönerek puanı aldılar. Normalde kolay gol yemeyen, ancak geriye düştüğünde de maça dönmekte çok sıkıntı yaşayan bir takım olmalarına rağmen, deplasmanda 2 gol bulmayı başardılar. Bordeaux karşısında son 5 maçta sadece 1 kez kazanabildiler ve rakip formda. Sala, Rongier ve Moimbe’nin durumları belirsiz. Onlar için iyi bir sınav olacak.

Bordeaux’da Willy Sagnol çok eleştirildi ancak Aralık ayından bu yana takımı toparlamayı başardı. Akademiden gelen Crivelli ve Ounas’ı takıma monte etti, sakatların da dönüşüyle hızla yükselişe geçtiler. Son 5 resmi maçı da kazandılar. Hala çok iyi oynamıyorlar ancak savunmalarını iyi seviyeye çektikleri gibi hücumda da daha etkililer. Geçen yıl sergiledikleri dengeli görüntüye yaklaşıyorlar. Cezalı Pallois bu maçta yok. Jussie, Thekin, Pablo ve Gajic’in de sakatlıkları devam ediyor. Rolan ve Maurice-Belay’ın ise oynaması bekleniyor. İki takım da formda, iki takım da uzun süredir yenilmiyor ve öncelikleri serinin bozulmaması olacaktır. 2-3 Gol seçeneğinin öne çıktığı maçta Bordeaux’yu biraz daha şanslı görüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo