USD
EURO
ALTIN

128 TORINO – VERONA

128  TORINO – VERONA  KG Var 1,80 Verona’da işler istenildiği gibi gitmiyor. Son olarak sahasında oynadığı maçta Genoa’yı yenemediler ve ligde kalmak adına son şanslarını kullanmak üzereler. Kaleci Gallini, savunma oyuncuları Albertazzi ve Souprayen, orta saha oyuncuları Viviani ve Romulo, hücumdan Luca Toni, sakat olan oyuncular. Torino, Fiorentina deplasmanında kötü bir oyunla kaybetti. Savunmada bireysel hatalar […]

128  TORINO – VERONA

128  TORINO – VERONA  KG Var 1,80

Verona’da işler istenildiği gibi gitmiyor. Son olarak sahasında oynadığı maçta Genoa’yı yenemediler ve ligde kalmak adına son şanslarını kullanmak üzereler. Kaleci Gallini, savunma oyuncuları Albertazzi ve Souprayen, orta saha oyuncuları Viviani ve Romulo, hücumdan Luca Toni, sakat olan oyuncular.

Torino, Fiorentina deplasmanında kötü bir oyunla kaybetti. Savunmada bireysel hatalar yapan Torino’da istikrarsız çizgi devam ediyor. Savunma oyuncuları Jansson, Pryima ve Peres, sakat. Orta sahadan Vives ve savunma oyuncusu Glik ise cezalı.

Torino’da önemli eksikler söz konusu. Ayrıca ev sahibi ekibin galibiyetine verilen oranı çok düşük buldum. Verona, ligde kalmak adına son şanslarını oynuyor. Bu sebeple maça ortak olacaklarını düşünüyorum. Karşılıklı gol var bahsi mantıklı bir seçim olur.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo