USD
EURO
ALTIN

130 TORINO – MILAN

130  TORINO – MILAN  2,5 Üstü 1,80 Torino, 2001 yılından bu yana Milan’ı Serie A maçlarında yenemiyor(9M,6B). Son maçta Carpi karşısında önemli oyuncuların eksikliğinden dolayı rakibine boyun eğen Torino, seyircisi önünde oynadığı maçlarda bu sezon hep kazandı. Fiorentina ve Sampdoria gibi güçlü takımlar dahil bu sahada Torino’nun başarılı futboluna boyun eğdiler. Milan’da işler yolunda gitmiyor. Rotasyonlu […]

130  TORINO – MILAN

130  TORINO – MILAN  2,5 Üstü 1,80

Torino, 2001 yılından bu yana Milan’ı Serie A maçlarında yenemiyor(9M,6B). Son maçta Carpi karşısında önemli oyuncuların eksikliğinden dolayı rakibine boyun eğen Torino, seyircisi önünde oynadığı maçlarda bu sezon hep kazandı. Fiorentina ve Sampdoria gibi güçlü takımlar dahil bu sahada Torino’nun başarılı futboluna boyun eğdiler.

Milan’da işler yolunda gitmiyor. Rotasyonlu kadro henüz belirgin bir istikrar yakalayamadı. Bolatelli’nin sakatlığı devam ediyor. Milan, son Napoli maçında savunmadaki sıkıntının yanında hücumda son derece vasattı. Hâlbuki ofansif açıdan bireysel olarak başarılı oyunculardan kurulu bir takım olan Milan’ın zamana ihtiyacı olduğu kesin.

Konuk ekip güven konusunda sıkıntılı. Torino’nun eksikleri ciddi. Bu eksikler ile Carpi deplasmanından puansız ayrıldılar. Taraf bahsini bu durumlardan dolayı riskli görüyorum. İki takım kazanmak için oynayacak. Kazanmak zorunda olan iki takımın mücadelesinde gollü bir skor bekliyorum. Tercihim üst.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo