USD
EURO
ALTIN

131 TROYES – BASTIA

131  TROYES – BASTIA  1 2,00 Troyes, hafta arasında teknik adam değişikliğine gitti. Furlan, takımın ligden düştüğü sezon ikinci devredeki müthiş çıkışın mimarıydı ve Ligue 2’de de takımı şampiyonluğa taşımıştı fakat Ligue 1’de işler iyi gitmedi. Biraz geç gelen bu değişikliğin takımı kısa süreli de olsa ateşleyeceğini ancak sezonun genel durumunu değiştirmeyeceğini düşünüyorum. Bastia karşısında […]

131  TROYES – BASTIA

131  TROYES – BASTIA  1 2,00

Troyes, hafta arasında teknik adam değişikliğine gitti. Furlan, takımın ligden düştüğü sezon ikinci devredeki müthiş çıkışın mimarıydı ve Ligue 2’de de takımı şampiyonluğa taşımıştı fakat Ligue 1’de işler iyi gitmedi. Biraz geç gelen bu değişikliğin takımı kısa süreli de olsa ateşleyeceğini ancak sezonun genel durumunu değiştirmeyeceğini düşünüyorum. Bastia karşısında iç sahada genel bir üstünlükleri var, rakip çok iyi bir form durumunda da değil. Reims deplasmanında kaybetmediler, bu maçı kazanmaları hesapları değiştirebilir. Darbion cezalı, Martial ve Kone’nin sakatlıkları devam ediyor.

Bastia geçen hafta evinde Monaco’ya kaybetti. Son 5-6 haftada toparlanmış bir görüntüleri vardı fakat bunda formsuz ya da alt sıralarda yer alan takımlarla oynamalarının da etkisi büyüktü. Genellikle bu tip rakiplerle oynadıkları maçlara iyi hazırlanıp sonucu alan bir takımlar fakat bu kez karşılarında yeni teknik adamla birlikte sahaya nasıl çıkacağı, hangi 11’le mücadele edeceği belli olmayan bir takım olacak. Cahuzac vs Danic cezalı, Hansen, Diallo, Maboulou, Djiku sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyecekler. Hem Troyes’daki teknik adam değişikiği, hem de Bastia’daki eksikler ve zayıf deplasman performansından ötürü ev sahibinin ilk galibiyetini alacağını düşünüyorum. 2.5 Gol Üst seçeneği de denenebilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo