USD
EURO
ALTIN

132 EIBAR – GETAFE

132  EIBAR – GETAFE  2,5 Altı 1,45 Zorlu Sevilla ve Barcelona maçlarından bir puan çıkarabilen Eibar, Rayo Vallecano’yu ağırladığı maçta tek golle de olsa galip gelerek düşüş yaşamayacağının sinyallerini verdi. Puan tablosunda halen daha çok iyi bir noktadalar. Vallecano’ya karşı özellikle kanat akınlarıyla bolca pozisyon bulmalarına rağmen son vuruşlarda sıkıntı yaşadıkları için farkı artıramadılar. Bu maçta […]

132  EIBAR – GETAFE

132  EIBAR – GETAFE  2,5 Altı 1,45

Zorlu Sevilla ve Barcelona maçlarından bir puan çıkarabilen Eibar, Rayo Vallecano’yu ağırladığı maçta tek golle de olsa galip gelerek düşüş yaşamayacağının sinyallerini verdi. Puan tablosunda halen daha çok iyi bir noktadalar. Vallecano’ya karşı özellikle kanat akınlarıyla bolca pozisyon bulmalarına rağmen son vuruşlarda sıkıntı yaşadıkları için farkı artıramadılar. Bu maçta da en kuvvetli yönleri olan hava toplarını kullanacaklarını tahmin ediyorum. Evsahibinde sakatlıkları devam eden Ivan Ramis (d), Antonio Luna (d) ve Adrian’ın (os) yanı sıra sarı kart cezalısı Dani Garcia (os, 10 maç) bu maçta oynamayacak isimler.

Getafe, Barcelona’yı ağırladığı karşılaşmadan beklendiği gibi eli boş ayrıldı. İç sahada oynayacakları peş peşe iki maç öncesinde bu deplasmandan çıkaracakları bir puan onlar için yeterli olacaktır. Fakat bu haftaya kadar gösterdikleri deplasman performansı hiç iç açıcı değil. Oynadıkları beş dış saha maçında yalnızca bir gol atabildiler. Eibar gibi katı savunma yapan bir takım karşısında da gol yollarında zorlanacaklardır. Konuk ekipte Alvaro Medran (os) ve Alvaro Vazquez (f) sakat.

Getafe’nin yan toplardaki zaafı, Eibar’ın bu maç için en önemli avantajı olacaktır. Kanatları iyi kullanan evsahibi buradan fırsatlar bulabilir. Cazip oranıyla Eibar galibiyetine oynanabilir ancak Eibar’ın tüm iç saha maçlarının 2.5 altı skorla bittiğini ve Getafe’nin de deplasmandaki gol sıkıntısını hesaba katarak daha garanti bir seçim olan 2.5 altını öneriyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM