USD
EURO
ALTIN

135 ROMA – VERONA

135  ROMA – VERONA  1 1,20 Roma’da beklenen teknik adam değişikliği gerçekleşti. Takımın başına daha önce de Roma’yı tanıyan Spaletti, getirildi. Bu haftadan itibaren Roma’dan çıkış beklemek yanlış olmaz. Dzeko’nun cezası sona erdi. Capradossi, Ponce, Nura, Salih ve Keita’nın sakatlıkları devam ediyor. Teknik adam Delneri dahi Verona’nın kötü gidişine son veremedi. Gerçek anlamda kötü futbol […]

135  ROMA – VERONA

135  ROMA – VERONA  1 1,20

Roma’da beklenen teknik adam değişikliği gerçekleşti. Takımın başına daha önce de Roma’yı tanıyan Spaletti, getirildi. Bu haftadan itibaren Roma’dan çıkış beklemek yanlış olmaz. Dzeko’nun cezası sona erdi. Capradossi, Ponce, Nura, Salih ve Keita’nın sakatlıkları devam ediyor.

Teknik adam Delneri dahi Verona’nın kötü gidişine son veremedi. Gerçek anlamda kötü futbol oynayan ve özellikle hücumda vasat bir ekip oldukları kesin. Bu sebeple Fiorentina’dan hücum oyuncusu Rebic’i kiraladılar. Orta sahadan Romulo ve Siligardi, savunma oyuncuları Albertazzi ve Pisano sakat. Ayrıca Luca Toni’nin sakatlığı devam ediyor.

Kupon tamamlamak isteyenler için Roma galibiyeti ideal bir tercih olur. Verona’nın şu hali ile sürpriz yapması çok zor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar
BetVigo