USD
EURO
ALTIN

136 MILAN – INTER

136  MILAN – INTER  TG 2-3 1,75 İnter, son haftalardaki puan kayıpları ile lider Napoli’nin 6 puan gerisine düştü. Son olarak kupada Juventus’a 3-0 kaybeden İnter, transferde Sampdoria’dan Eder’i kadrosuna katarken Guarin’i Çin’e gönderdi. Bu karşılaşma öncesi takımda önemli bir eksik yok. Milan, kupada zayıf rakibi Alessansria’yı deplasmanda yenerek final için önemli bir avantaj elde etti. […]

136  MILAN – INTER

136  MILAN – INTER  TG 2-3 1,75

İnter, son haftalardaki puan kayıpları ile lider Napoli’nin 6 puan gerisine düştü. Son olarak kupada Juventus’a 3-0 kaybeden İnter, transferde Sampdoria’dan Eder’i kadrosuna katarken Guarin’i Çin’e gönderdi. Bu karşılaşma öncesi takımda önemli bir eksik yok.

Milan, kupada zayıf rakibi Alessansria’yı deplasmanda yenerek final için önemli bir avantaj elde etti. Fakat ligde istenilen seviyede değiller. Son olarak Empoli maçındaki oyun tatmin edici değildi. Savunma oyuncuları Ely, Mexes ve Alex, sakat olan oyuncular.

Derbide sezonun ilk yarısı gülen taraf İnter olmuştu. Son yıllarda iki takım arasındaki maçlar skor açısından kısır geçiyor. İnter, savunmaya dönük oyunu ile yine maçı sıkıcı bir hale getirebilir. Milan, futbolu ile güven vermiyor. Taraf bahsi riskli. Bu yüzden en ideal seçim 2,3 gol aralığı olur.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo