USD
EURO
ALTIN

140 PALERMO – UDINESE

140  PALERMO – UDINESE  TG 2-3 1,70 Ligin güçlü ekibi Juventus karşısında 4-0’lık ağır bir yenilgi alan Udinese, bu sezon istikrarsız performansı ile güven vermeyen ekiplerden biri konumunda. İlk yarıyı Carpi’de kiralık geçiren Granada’lı orta saha oyuncusu İniguez’i transfer eden Udinese’de savunmadan Domizzi ve orta sahadan Pasguale, sakat. Ayrıca savunmanın kilit oyuncularından biri olan Danilo ise […]

140  PALERMO – UDINESE

140  PALERMO – UDINESE  TG 2-3 1,70

Ligin güçlü ekibi Juventus karşısında 4-0’lık ağır bir yenilgi alan Udinese, bu sezon istikrarsız performansı ile güven vermeyen ekiplerden biri konumunda. İlk yarıyı Carpi’de kiralık geçiren Granada’lı orta saha oyuncusu İniguez’i transfer eden Udinese’de savunmadan Domizzi ve orta sahadan Pasguale, sakat. Ayrıca savunmanın kilit oyuncularından biri olan Danilo ise cezalı.

Palermo, rakibi Udinese gibi geçtiğimiz haftayı farklı yenilgi ile kapattı. Genoa karşısında hiç bir varlık gösteremeyen Palermo, bu sezon beklentilerin çok uzağında bir performans sergiliyor. Kısa süre önce teknik adam değişikliği yaşayan Palermo’da savunmadan Vitiello, sakat iken Andelkovic ise cezalı.

İki takımın son performansları göze alındığında bu karşılamaya taraf bahsi yapmak sakıncalı gözüküyor. İdeal bahsin 2,3 gol aralığı olacağını düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo