USD
EURO
ALTIN

143 VERONA – GENOA

143  VERONA – GENOA  10 1,37 Roma deplasmanından altın değerinde 1 puan çıkaran Verona, transferde Granada’dan stoper Samir’i kadrosuna kattı. Luca Toni’nin sakatlığı devam ederken orta sahadan Siligardi ve Viviani, savunmadan Souprayen ve Pisano, diğer sakat oyunlar. Genoa, derbide Sampdoria yenilgisinin ardından deplasmanda Atalanta ve sahasında Palermo’yu yenerek moral kazandı. Konuk ekip rotasyon şansı yüksek […]

143  VERONA – GENOA

143  VERONA – GENOA  10 1,37

Roma deplasmanından altın değerinde 1 puan çıkaran Verona, transferde Granada’dan stoper Samir’i kadrosuna kattı. Luca Toni’nin sakatlığı devam ederken orta sahadan Siligardi ve Viviani, savunmadan Souprayen ve Pisano, diğer sakat oyunlar.

Genoa, derbide Sampdoria yenilgisinin ardından deplasmanda Atalanta ve sahasında Palermo’yu yenerek moral kazandı. Konuk ekip rotasyon şansı yüksek geniş bir kadro yapısına sahip. Bu yüzden çoğu zaman avantajlı olduklarını düşünüyorum. Savunma oyuncuları Cissokho, Figueiras, sakat iken Burdisso ise cezalı.

Verona, ligde kalabilmek adına son şanslarını deniyor. Bu yüzden bu karşılaşmadan mutlak olarak puan çıkarmak zorunda. En azından kaybetmeyecek sonucu elde edeceklerini düşünüyorum. Ev sahibi ekibin yenilmezliğine yönelik tercih yapmak mantıklı bir seçim olur.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo