USD
EURO
ALTIN

15 Mayıs Can Yıldırım Yorumları

104 Lokomotiva Zagreb – Slaven Koprivnica  Lokomotiva Zagreb 7 maçtır kazanamıyor, son 5’inde de sahadan mağlup ayrılmışlardı. Konuk Slaven Koprivnica da deplasmanda son 7 maçta galip gelemedi, 5’ini kaybettiler. Bu hedefi kalmamış formsuz iki takımın maçının kısır geçeceğini düşünüyorum. Tahmin: 2,5 Gol Altı 105 Zbrojovka Brno – Bohemians 1905 Brno sevinde 4 maçtır kaybetmiyor, son 3’ünü de […]

15 Mayıs Can Yıldırım Yorumları

104 Lokomotiva Zagreb – Slaven Koprivnica 

Lokomotiva Zagreb 7 maçtır kazanamıyor, son 5’inde de sahadan mağlup ayrılmışlardı. Konuk Slaven Koprivnica da deplasmanda son 7 maçta galip gelemedi, 5’ini kaybettiler. Bu hedefi kalmamış formsuz iki takımın maçının kısır geçeceğini düşünüyorum.

Tahmin: 2,5 Gol Altı

105 Zbrojovka Brno – Bohemians 1905

Brno sevinde 4 maçtır kaybetmiyor, son 3’ünü de kazandılar. İki takımın da ligde pek iddiası kalmadığını da düşünürsek maç ev sahibine yakın görünüyor.

Tahmin: MS 1

113 Aalborg – Odense

Aalborg son 3 maçında 7 puan topladı ve sadece 1 gol yedi. Odense ise son 8 maçının 4’ünü kaybetti. Ev sahibi ekip kazanacaktır.

119 Sparta Prag – Slovacko

Sparta evinde Plzen’e yenilince şampiyonluk şansını iyice zora soktu. Ancak şampiyonlar ligi bileti için pozisyonlarını korumak zorundalar. Evinde 13 maçta 11 galibiyet almış Sparta Prag ligde iddiası kalmamış rakibini zorlanmadan yenecektir.

Tahmin: MS 1

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo