USD
EURO
ALTIN

152 CRETEIL – LENS

152 CRETEIL – LENS  2 1,85 -US Creteil, son 9 resmi maçının 8’ini kaybetti, hiç galibiyet alamadı. -Lens, ligde 10 maçtır kaybetmiyor, 4 maçtır kazanıyor. US Creteil, Bourg-Peronnas deplasmanında tam anlamıyla dağıldı. Ligin en iyi hücum eden takımlarından biriyle oynuyorlardı fakat savunmanın bu kadar ön plana çıktığı bir ligde 5 gol yemek, büyük sıkıntıları olduğunu […]

152 CRETEIL – LENS

152 CRETEIL – LENS  2 1,85

-US Creteil, son 9 resmi maçının 8’ini kaybetti, hiç galibiyet alamadı.

-Lens, ligde 10 maçtır kaybetmiyor, 4 maçtır kazanıyor.

US Creteil, Bourg-Peronnas deplasmanında tam anlamıyla dağıldı. Ligin en iyi hücum eden takımlarından biriyle oynuyorlardı fakat savunmanın bu kadar ön plana çıktığı bir ligde 5 gol yemek, büyük sıkıntıları olduğunu gösteriyor. Son 3 lig maçında kalelerinde 11 gol gördüler. Sezon sonuna kadar düşme hattı civarında dolanacaklardır. Takımın bu maçta bir savunma reaksiyonu göstereceği kesin ancak işleri kolay değil.

Lens çok iyi bir seri yakaladı, uzun süredir kaybetmiyor ve Dijon’un kayıpları sonrasında yarışa geri döndü. Oynadıkları futbol için iyi demek mümkün değil fakat bir şekilde sonuç almayı öğrendiler. Red Star maçında yedikleri gole çabuk reaksiyon gösterdiler, rakibin eksik kalmasının ardından son dakikalarda biraz da şansla kazandılar. Takımın güveni yükseldi ve gelecek haftalarda çok daha iyi oyunlar oynayabilirler. Bu sahada oynadıkları iki maçta da kazandılar. Rakiplerinden çok daha iyi durumdalar ve bu maçı da kazanmaları ligin gidişatını değiştirebilir. Zor maç olacak ancak konuk ekip bir adım önde. 2-3 Gol seçeneği de düşünülebilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo