USD
EURO
ALTIN

153 DIJON – BOURG-PERONNAS

153  DIJON – BOURG-PERONNAS  2,5 Üstü 1,70 -Dijon’un son 5 resmi maçının 4’ü ÜST bitti. -Bourg-Peronnas’nın deplasmanda oynadığı son 5 resmi maçın 4’ü ÜST bitti. -Ligin en çok gol atan iki takımı karşı karşıya gelecek. Dijon ikinci devreye iki beraberlikle başladı. Aralık ayının başından beri serbest düşüşteler. Liderin 4 puan gerisine düşmelerinden daha kötüsü arkadaki grup […]

153  DIJON – BOURG-PERONNAS

153  DIJON – BOURG-PERONNAS  2,5 Üstü 1,70

-Dijon’un son 5 resmi maçının 4’ü ÜST bitti.

-Bourg-Peronnas’nın deplasmanda oynadığı son 5 resmi maçın 4’ü ÜST bitti.

-Ligin en çok gol atan iki takımı karşı karşıya gelecek.

Dijon ikinci devreye iki beraberlikle başladı. Aralık ayının başından beri serbest düşüşteler. Liderin 4 puan gerisine düşmelerinden daha kötüsü arkadaki grup hızlı bir şekilde onlara yaklaşmaya başladı. Clermont, Metz, Le Havre, Şens, Red Star hata kovalayacak takımlar. İç saha performanslarını deplasmana yansıtamamaları en büyük problemleri. Ligde 6 maçtır kaybetmiyorlar fakat rakipleri karşısında resmi maçlarda galibiyetleri de bulunmuyor. Evlerinde tecrübeleri ve rakiplerine göre daha iyi savunmaları ile bir adım öndeler.

Bourg-Bresse bıraktığı yerden devam ediyor. Son iki resmi maçta 8 gol attılar. Geçen hafta US Creteil’i darmadağın ettiler. Oyunlarından ödün vermiyorlar. Çok düşük bütçeli, dar rotasyonlu ve kalite olarak ligin altında bir kadroya sahipler ancak her maç yüksek tempoda oynayarak rakiplerin düzenini bozuyorlar. En büyük problemleri savunmada. Dijon karşısında da iyi hücum edeceklerdir. İlk golü bulmaları halinde deplasmanda sürprize imza atabilirler. İki takımın da gol bulacağını düşündüğüm karşılaşmanın bol gollü geçmesini bekliyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo