USD
EURO
ALTIN

154 EVIAN TG – AJACCIO

154  EVIAN TG – AJACCIO  1 1,90 -Evian, evinde Ajaccio ile oynadığı hiçbir maçı kaybetmedi. -Ajaccio, deplasmanda 10 maçtır kazanamıyor. Evian’da beklenen oldu ve Saffet Susic’in görevine son verildi. Önemli yatırım yapan ve lig için oldukça güçlü bir kadro kuran takım, sezon başından bu yana beklentileri karşılayamadı ve iyi futbol oynamadı. Oyuncuların saha içinde fazla […]

154  EVIAN TG – AJACCIO

154  EVIAN TG – AJACCIO  1 1,90

-Evian, evinde Ajaccio ile oynadığı hiçbir maçı kaybetmedi.

-Ajaccio, deplasmanda 10 maçtır kazanamıyor.

Evian’da beklenen oldu ve Saffet Susic’in görevine son verildi. Önemli yatırım yapan ve lig için oldukça güçlü bir kadro kuran takım, sezon başından bu yana beklentileri karşılayamadı ve iyi futbol oynamadı. Oyuncuların saha içinde fazla özgür bırakılmaması, çok defansif ve kontratak üstüne kurulan oyun planı Susic’i başarısızlığa götürdü. Kısa vadede takımın bu duruma bir reaksiyon göstereceğini düşünüyorum. Evlerinde favori olan taraflar.

Ajaccio son 10 resmi maçta yalnızca 1 kez kaybetti. Kaybetmemeyi öğrendiler. Üst grupla aralarındaki puan farkını da erittiler ve ligde kalma yolunda önemli adım attılar. İç sahada etkililer fakat çok beraberlik aldılar. Bu yüzden deplasmandan bir şeyler çıkarmaları gerekiyor. Kadro açısından güçlü, oyun ve güven açısından zayıf bir rakiple karşılaşacaklar. Yine savunmada sağlam durup puan alabilmek ilk hedefleri olacak. Evian’ın kötü gidişe bir reaksiyon göstereceğini düşünüyorum. Risk almak istemeyenler 2.5 Gol Altı seçeneğini düşünebilirler.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo