USD
EURO
ALTIN

16 Kasım Semih Öztürk NBA Yorumları

883 MIN TIMBERWOLVES – MEM GRIZZLIES Altı 1,70 Minnesota flaş sezon başlangıcının ardından oynadığı son 3 maçı kaybetti. Memphis de kötü girdiği sezonda toparlanmaya çalışıyor. Son maçlarını kazandılar ama hala beklenen basketbolu oynamıyorlar. Minnesota’nın genç ve atletik oyuncuları bazı maçlarda önemli tehdit ama Memphis gibi bir savunma takımına karşı ne yapabileceklerini merak ediyorum. Bence alt bitecek bir […]

16 Kasım Semih Öztürk NBA Yorumları

883 MIN TIMBERWOLVES – MEM GRIZZLIES Altı 1,70

Minnesota flaş sezon başlangıcının ardından oynadığı son 3 maçı kaybetti. Memphis de kötü girdiği sezonda toparlanmaya çalışıyor. Son maçlarını kazandılar ama hala beklenen basketbolu oynamıyorlar. Minnesota’nın genç ve atletik oyuncuları bazı maçlarda önemli tehdit ama Memphis gibi bir savunma takımına karşı ne yapabileceklerini merak ediyorum. Bence alt bitecek bir maç.

885ATL HAWKS – UTA JAZZ 1 1,70

Atlanta son maçından yenilgiyle ayrılmasına rağmen doğuda ikinci sırada. Her maç çözüm üretebilecek bir yapıları var. Son yenilgilerinde de koçları ailevi nedenlerden ötürü takımın başında yer alamamıştı. Ben biraz da buna bağlıyorum. Utah 3 maçtır yeniliyor. Deplasmanda Atlanta’ya kafa tutabilecek düzeyde değiller. Ev sahibi kazanır.

886 OKC THUNDER – BOS CELTICS  1 1,70

Oklahoma’nın şu ana kadarki görüntüsü ilginç. İlk 3 maçı kazanıp sonra üst üste 3 maç kaybettiler. Ondan sonra da yine 3 maçlık galibiyet serileri var. Kevin Durant’in sakatlığı elbette çok önemli ama Westbrook ve arkadaşları böyle zamanlarda bir seviye daha ekstra oynuyorlar. Boston şu ana kadar deplasmanda 1 galibiyet 1 yenilgi aldı. Thunder galibiyeti bekliyorum. Durant yokken güvenemeyenler için alt da mantıklı.

887 SAC KINGS – TOR RAPTORS  Üstü 1,70

Sacramento, Demarcus Cousins iyileştikten sonra son 2 maçını kazandı. Evlerinde yüksek tempo ve patlayıcı oyunları bazı maçlarda işe yaradığını gösterdi. Toronto da üst üste aldığı yenilgilerden sonra son 2 maçını kazanarak güven tazeledi. Zor maç olacaktır, bence kağıt üzerinde favorisi yok. Yüksek skor en garanti seçenek gibi duruyor.

888 LA LAKERS – DET PISTONS  2 1,70

Detroit çok iyi başladığı sezonda düşüşe geçti. Son 3 maçlarını kaybettiler. Lakers ise Philadelphia ve Brooklyn ile beraber şu ana kadar en kötü performans veren takımlardan biri. Pistons’un bu düşüşe bir yerde dur demesi lazım ve Lakers maçı biçilmiş kaftan. Eğer Kobe oynar ve ekstra bir şeyler yaparsa Lakers’ın şansı olabilir. Ben Clippers’a dahi iyi direnen Pistons’un bu kez kazanacağı görüşündeyim.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo