USD
EURO
ALTIN

162 CONCORDIA CHIAJNA – POLI TIMISOARA

162 CONCORDIA CHIAJNA – POLI TIMISOARA  KG Var 1,70 Kasım ayı sonunda teknik direktör değiştiren Concordia henüz kazanamasa da Viitorul maçının ardından Cluj ile de berabere kalarak, en azından kıpırdamalar gösterdiler. Buleica ve Marin sakatlıkları devam eden isimlerken, savunmada Tincu cezalı duruma düştü. Poli Timişoara da kümede kalmak için son dönemde çıkış arayan takımlardan. Ancak fikstür […]

162 CONCORDIA CHIAJNA – POLI TIMISOARA

162 CONCORDIA CHIAJNA – POLI TIMISOARA  KG Var 1,70

Kasım ayı sonunda teknik direktör değiştiren Concordia henüz kazanamasa da Viitorul maçının ardından Cluj ile de berabere kalarak, en azından kıpırdamalar gösterdiler. Buleica ve Marin sakatlıkları devam eden isimlerken, savunmada Tincu cezalı duruma düştü.
Poli Timişoara da kümede kalmak için son dönemde çıkış arayan takımlardan. Ancak fikstür şanssızlığından son 4-5 haftadır ligin üst sıralarındaki takımlarla ard arda geldi maçları. Scutaru, Doman, Popovici, Neagu ve Goga’nın sakatlıkları henüz düzelmedi.
Aşağı yukarı aynı kaderi paylaşacak iki takımın mücadelesinde beraberlik öne çıkıyor. Tarafların en az bir gol bulmasını bekliyorum, karşılıklı gol daha sağlam bir tercih.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo