USD
EURO
ALTIN

487 FLEETWOOD TOWN – BURY

487  FLEETWOOD TOWN – BURY  KG Var 1,45 Düşme hattının içerisinde bulunan Fleetwood’un potadan çıkabilmesi için artı 1 puan gerekiyor. Ligde 4 maçtır kazanamayan ekip, bu süreçte sadece 2 puan çıkarabildiler. Deplasmanda ateş hattındaki rakiplerine yenilmeyerek puan farkını koruyan takım, son hafta ise iç sahada Wigan karşısında tutuk oyun sergilerken sahadan da 3 golle yenik ayrılmak […]

487  FLEETWOOD TOWN – BURY

487  FLEETWOOD TOWN – BURY  KG Var 1,45

Düşme hattının içerisinde bulunan Fleetwood’un potadan çıkabilmesi için artı 1 puan gerekiyor. Ligde 4 maçtır kazanamayan ekip, bu süreçte sadece 2 puan çıkarabildiler. Deplasmanda ateş hattındaki rakiplerine yenilmeyerek puan farkını koruyan takım, son hafta ise iç sahada Wigan karşısında tutuk oyun sergilerken sahadan da 3 golle yenik ayrılmak zorunda kaldı. Bu mücadelede alınacak puan veya puanlara çok ihtiyaçları var ve karşılaşmanın öneminin de bilincindeler.

Deplasmanda 6 maçtır kaybeden Bury ise Chesterfield galibiyeti ile nefeslenmişti. İlk 6 hedefi olan takım, son iki maçta deplasmanda 0 çekti ve üst sıralardan puan olarak da biraz uzaklaştı. Önce Southend’e 4 golle ardından da Port Vale’ye tek golle yenilerek mağlubiyet serisine başladılar. Bu deplasmanda kötü gidişatlarını sonlandırarak tekrar üst sıralarda söz sahibi olmak istiyorlar.

İki takım arasında bu güne kadar 3 maç oynanmış ve bütün karşılaşmalarda 2,5 gol barajı aşılmış ayrıca da karşılıklı goller atılmış. İki ekipte geleneği bozmayacaktır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo