USD
EURO
ALTIN

163 BOCHUM – FREIBURG

163  BOCHUM – FREIBURG  KG Var 1,55 Sezona gollü galibiyetlerle başlayıp zirve mücadelesinde iddialı olduğunun sinyallerini veren Bochum, haftalar ilerledikçe düşüşe geçti ve gol yollarında yaşadığı sorun nedeniyle zirveden az da olsa uzaklaştı. Transfer yapmamalarına rağmen devre arasında oynanan hazırlık maçlarında 1.Bundesliga ekiplerine karşı aldıkları gollü galibiyetlerle dikkat çekerek hücumdaki problemi aşmış göründüler. Takımda önemli bir […]

163  BOCHUM – FREIBURG

163  BOCHUM – FREIBURG  KG Var 1,55

Sezona gollü galibiyetlerle başlayıp zirve mücadelesinde iddialı olduğunun sinyallerini veren Bochum, haftalar ilerledikçe düşüşe geçti ve gol yollarında yaşadığı sorun nedeniyle zirveden az da olsa uzaklaştı. Transfer yapmamalarına rağmen devre arasında oynanan hazırlık maçlarında 1.Bundesliga ekiplerine karşı aldıkları gollü galibiyetlerle dikkat çekerek hücumdaki problemi aşmış göründüler. Takımda önemli bir eksik yok.

Freiburg, ilk devre boyunca Leipzig’le birlikte ortaya koyduğu performansla zirvenin en önemli adaylarından biri olduğunu gösterdi. Bunda Vincenzo Grifo (os, 8 gol 6 asist) ve Nils Petersen’in (f, 15 gol 5 asist) payları büyüktü. Fakat Petersen hazırlık döneminde geçirdiği sakatlık sebebiyle bu maçta forma giyemeyecek. Petersen’in dışında Schuster (os), Daehli (os), Frantz (os, 3 gol) ve Klendienst’in (f) de sakatlıkları var. Konuk ekip transfer döneminde kadrosunu Havard Nielsen (f) ve Niederlechner (f) ile güçlendirdi.

İki takımın da galibiyet için açık futbolu tercih etmesini bekliyorum. Bochum, evsahibi olmanın avantajıyla mutlaka etkili olacaktır ancak Freiburg da eksiklerine rağmen güçlü bir rakip. Karşılıklı gol seçimi ideal.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo