USD
EURO
ALTIN

163 PANDURII TG. JIU – CONCORDIA CHIAJNA

163  PANDURII TG. JIU – CONCORDIA CHIAJNA  1 1,60 Ligin en formda ekiplerinden biri olan Pandurii 10 maç sonra geçen hafta yenilmişti. Evlerinde oynadıkları son 5 maçta rakiplerine puan bırakmayan mavi beyazlılar, Pazartesi akşamı da Ploieşti karşısında 3-0 kolay bulsa da sonlar da boşladıkları için karşılaşma 3-2 sona erdi. Vasiljeviç uzun süreli sakatlığının ardından kulübede […]

163  PANDURII TG. JIU – CONCORDIA CHIAJNA

163  PANDURII TG. JIU – CONCORDIA CHIAJNA  1 1,60

Ligin en formda ekiplerinden biri olan Pandurii 10 maç sonra geçen hafta yenilmişti. Evlerinde oynadıkları son 5 maçta rakiplerine puan bırakmayan mavi beyazlılar, Pazartesi akşamı da Ploieşti karşısında 3-0 kolay bulsa da sonlar da boşladıkları için karşılaşma 3-2 sona erdi. Vasiljeviç uzun süreli sakatlığının ardından kulübede yer alırken, herhangi bir eksiklik gözükmüyor.
Concordia son 10 maçta 1 kez kazanabilmişti. Evvelsi gün Talnar görevden alındı ve yerine takımın başına Adrian Falub getirildi. Cuma akşamı Craiova’ya da evinde 2-0 yenilen sarı yeşillilerin kümede kalması zor görünüyor. Buleica, Marin ve Mamele sakatken, Bucurica da cezalı duruma düştü.
Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Pandurii’nin sahasındaki başarılara bir yenisini eklemesi normal sonuç olur.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.75 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo