USD
EURO
ALTIN

6 Ocak NBA Yorumları

706  ATL HAWKS – NY KNICKS  1 1,70 Atlanta son dönemde iyi bir çıkış yakalamıştı ama son maçlarını kaybettiler. New York ise sezon başından beri istikrarsız gidişini sürdürüyor. Hawks’ta pivot Tiago Splitter dışında bir eksik yok. Normal rotasyonlarıyla kendi evlerinde New York’u yenerler diye düşünüyorum. Knicks’in kazanması büyük sürpriz olur. 707  CHI BULLS – MIL […]

6 Ocak NBA Yorumları

706  ATL HAWKS – NY KNICKS  1 1,70

Atlanta son dönemde iyi bir çıkış yakalamıştı ama son maçlarını kaybettiler. New York ise sezon başından beri istikrarsız gidişini sürdürüyor. Hawks’ta pivot Tiago Splitter dışında bir eksik yok. Normal rotasyonlarıyla kendi evlerinde New York’u yenerler diye düşünüyorum. Knicks’in kazanması büyük sürpriz olur.

707  CHI BULLS – MIL BUCKS  1 1,70

Chicago 4 maçlık güzel bir galibiyet serisi yakaladı. Evlerindeki 19 maçta da 14 galibiyetleri var. Milwaukee’nin saman alevi misali galibiyetleri bitti, son maçlarını kaybettiler. Zaten iki takım arasında 8 galibiyet fark ve önemli bir kadro kalitesi farkı var. Chicago’nun sahasında kazanmasını beklemekle beraber üst seçeneğini de değerlendirebilirsiniz diyorum.

708  DAL MAVERICKS – SAC KINGS  1 1,70

Sacramento dün gece ciddi bir sürprize imza atarak Oklahoma’yı deplasmanda yendi. Bu oyun tarzıyla zaman zaman tehlikeli olabildikleri gerçek. Ancak üst üste iki zor deplasmandan iki galibiyet çıkarmalarını beklemiyorum. Dallas da evinde kaybetti son New Orleans maçını telafi etmek isteyecektir. Ev sahibi bir adım önde.

709  LA LAKERS – GS WARRIORS  Üstü 1,70

Golden State dün gece evinde Curry’nin sakatlığına rağmen Charlotte’ı yendi. Gerçi Charlotte’ın da önemli oyuncuları yoktu. Lakers’ta bu gece Kobe ve Russell’ın durumları belirsiz, maç saati belli olacak. Her ne kadar 3 maçlık galibiyet serisi yakalamış olsalar da işleri bu kez kolay değil. Ben handikaptan biraz çekindiğim için üst diyeceğim.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM