USD
EURO
ALTIN

6 Ocak Basketbol Yorumları

652  BANVİT – BAYERN MÜNİH  2 1,65 Banvit ilk tur gruplarından çok zorlanmadan çıkmasını bilse de oyun olarak istikrarı sağladıklarını söylemek güç. Maçın kırılma anlarında da karar almakta zorluk çekebiliyorlar. Bayern Euroleague’den elendikten sonra Eurocup’da üst turları hedef alacaktır. Takıma Cobbs’u da Eurocup maçları öncesinde eklediler. Cobbs’un önceden Almanya Ligi tecrübesi de bulunuyor. Banvit’in Djedovic’e […]

6 Ocak Basketbol Yorumları

652  BANVİT – BAYERN MÜNİH  2 1,65

Banvit ilk tur gruplarından çok zorlanmadan çıkmasını bilse de oyun olarak istikrarı sağladıklarını söylemek güç. Maçın kırılma anlarında da karar almakta zorluk çekebiliyorlar. Bayern Euroleague’den elendikten sonra Eurocup’da üst turları hedef alacaktır. Takıma Cobbs’u da Eurocup maçları öncesinde eklediler. Cobbs’un önceden Almanya Ligi tecrübesi de bulunuyor. Banvit’in Djedovic’e özellikle dikkat etmesi gerekiyor. Takım hücumda tıkandığında ikinci bir oyun kurucu gibi takımına yardımcı oluyor. Pesic takımını yıllardır çalıştırıyor ve takımını iyi tanıyor. Banvit’i istikrarsız bir günlerinde yakalarsa çok zorlanmadan geçebilirler. Bayern’i galibiyete daha yakın görüyorum.Banvit ilk tur gruplarından çok zorlanmadan çıkmasını bilse de oyun olarak istikrarı sağladıklarını söylemek güç. Maçın kırılma anlarında da karar almakta zorluk çekebiliyorlar. Bayern Euroleague’den elendikten sonra Eurocup’da üst turları hedef alacaktır. Takıma Cobbs’u da Eurocup maçları öncesinde eklediler. Cobbs’un önceden Almanya Ligi tecrübesi de bulunuyor. Banvit’in Djedovic’e özellikle dikkat etmesi gerekiyor. Takım hücumda tıkandığında ikinci bir oyun kurucu gibi takımına yardımcı oluyor. Pesic takımını yıllardır çalıştırıyor ve takımını iyi tanıyor. Banvit’i istikrarsız bir günlerinde yakalarsa çok zorlanmadan geçebilirler. Bayern’i galibiyete daha yakın görüyorum.

653  GALATASARAY – ZARAGOZA   1 1,20

Galatasaray hafta içinde Telekom karşısında savunmada istediği performansı ilk devrede yakalayamadı. Türk Telekom’da çok fazla ekstra dış şut katkısı aldı. Galatasaray ikinci devrede savunmada işleri sıkıya aldı ama maçı kazanmak için yeterli olmadı. 4 numarada Green’in eksikliği göze çok fazla batıyor. O noktada Ergin Ataman dış şut bulabilen ve oyunu açabilecek bir şutör uzuna ihtiyaç duyuyor. Sistemin işlemesinde kritik bir aşama ama Micov o noktada sorumluluk alabilir. Zaragoza iyi bir takım ama deplasmanlarda zorluk çekebiliyorlar. Galatasaray’ın Jelovac üzerinde savunmada odaklanması gerekecek. Galatasaray kazanmaya daha yakın.

657  CSKA MOSKOVA – REAL MADRID  1 1,20

CSKA, top-16 açılışını iyi yapamadı. Aslında maça Khimki karşısında çok farklı başlamıştı fakat ikinci devrede kontrolü rakibine verdi. Savunmayı unutan CSKA maçı mağlup tamamladı. İki maç üst üste kaybetmek istemeyeceklerdir. Real Madrid de hala geçen seneki performansından oldukça uzak durumda.

De Colo ve Teodosic ikilisi çok formda bir dönem geçiriyor CSKA adına. Takım arkadaşlarından gerekli desteği alırlarsa zorlanmadan takımı taşıyabilirler. Real Madrid’de Ayon yüzleri güldürüyor fakat Llull ufak sakatlık problemleri uğraşıyor. Tempolu ve bol skorlu bir maç bekliyorum. Daha iyi gözüken taraf CSKA. İlk tercihim Rus temsilcisinden yana.

749  BARCELONA – KHIMKI  2 1,70

Barcelona’da Arroya potalardan bir aylık süreliğine uzak kalacak. Kas sakatlığı nedeniyle ancak Şubat ayındaki maçlara yetişebilecek durumda. Barcelona hücumda tempo bulmakta zorlanıyor ve daha çok set oyununda çözüm üretmeye çalışıyorlar. Geçtiğimiz senelerdeki gibi agresif bir Barcelona yok. Khimki oyun tarzı ile birlikte Barcelona’ya ters gelebilir. Hücum potansiyali de iyi bir günlerinde oldukça yüksek olabiliyor. CSKA’yı 91 sayı ile geçmişlerdi. Rice ve Shved ikilisi Barcelona savunmasını çok zorlayacaktır. Handikap avantaj olabilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar
BetVigo