USD
EURO
ALTIN

165 NIECIECZA – PIAST GLIWICE

165  NIECIECZA – PIAST GLIWICE  2,5 Üstü 1,85 Nieciecza son maçlarında sezon başında onlardan gördüğümüz yüksek skor potansiyelini sahaya yansıtamıyor. Son 4 maçlarında sadece 1 gol attılar. Aynı zamanda son 7 lig maçlarında tek galibiyetleri olduğunu da eklemeliyim. Kendi evlerindeki galibiyet hasretleri de 4 maça çıktı. Sezon başından beri lig standartlarını karşılayamadığı için kendi sahalarında maç […]

165  NIECIECZA – PIAST GLIWICE

165  NIECIECZA – PIAST GLIWICE  2,5 Üstü 1,85

Nieciecza son maçlarında sezon başında onlardan gördüğümüz yüksek skor potansiyelini sahaya yansıtamıyor. Son 4 maçlarında sadece 1 gol attılar. Aynı zamanda son 7 lig maçlarında tek galibiyetleri olduğunu da eklemeliyim. Kendi evlerindeki galibiyet hasretleri de 4 maça çıktı. Sezon başından beri lig standartlarını karşılayamadığı için kendi sahalarında maç yapamıyorlardı. Önemli gelişme ise bu karşılaşma ile birlikte kendi evlerine dönecek olmaları. Stad lig standartlarını karşılar hale getirildi. Nieciecza’da orta alandan Babiarz’ın da cezasını tamamlaması ardından bu maç öncesinde herhangi bir eksik kalmadı.

Lider Piast ise tarihlerinde olmadığı kadar başarılı bir sezon geçiriyorlar. Play off sistemi olmasa idi şampiyonluk için şansları olacağını düşünebilirdim. Ancak mevcut şartlarda dar kadrolarıyla ligi götürmekte zorlanabilirler. Sarı kart cezası sona eren Korun takıma dönerken, takımın en golcü ikinci ismi olan Zivec’in durumu belirsizliğini koruyor.

Haftanın açılış maçında gol barajı aşılacaktır.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.35 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar
BetVigo