USD
EURO
ALTIN

165 SANDHAUSEN – PADERBORN

165  SANDHAUSEN – PADERBORN 2,5 Üstü 1,85 Sezona iyi başlamasına rağmen haftalar ilerledikçe istikrarsız bir performans sergileyen Sandhausen, orta alandaki hücuma dönük oyuncu eksikliğini Ingolstadt’tan Pledl ve 1860 Münih’ten Vollmann ile gidermeye çalıştı. Kadro bana kalırsa halen daha kısıtlı ancak bu kısıtlı kadro ilk yarıda çok iyi sonuçlar almıştı. Hübner (d, 3 gol) ve Kratz’ın (os) […]

165  SANDHAUSEN – PADERBORN

165  SANDHAUSEN – PADERBORN 2,5 Üstü 1,85

Sezona iyi başlamasına rağmen haftalar ilerledikçe istikrarsız bir performans sergileyen Sandhausen, orta alandaki hücuma dönük oyuncu eksikliğini Ingolstadt’tan Pledl ve 1860 Münih’ten Vollmann ile gidermeye çalıştı. Kadro bana kalırsa halen daha kısıtlı ancak bu kısıtlı kadro ilk yarıda çok iyi sonuçlar almıştı. Hübner (d, 3 gol) ve Kratz’ın (os) sakatlıkları var.

Teknik direktörlüğe Stefan Effenberg’in gelmesiyle bir ara toparlanma emareleri gösteren fakat daha sonra savunma sıkıntıları nedeniyle yine kötü sonuçlar almaya başlayan Paderborn’da forvet oyuncusu Porschwitz, kamp dönemindeki disiplinsiz hareketleri sebebiyle takımdan gönderildi. Daha önce de düşük performansları sebebiyle Mahir Sağlık ve Srdjan Lakic kadro dışı bırakıldıkları için hücuma takviye yapılarak Nürnberg’den Sylvestr, Aalborg’dan ise Helenius kiralandı. Bickel’in (os) sakatlığı, Süleyman Koç’un (os) cezası ise sürüyor.

Sandhausen, ilk yarıda yetersiz kaldığı iç saha performansını düzeltmek isteyecektir. Paderborn ise alt sıralardan kurtulmak için çıkışa geçmek zorunda. Gollü mücadele olur ve 2.5 barajı aşılır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo