USD
EURO
ALTIN

166 BURY – BRADFORD

166  BURY – BRADFORD  2,5 Altı 1,50 Lig 1’in iki takımı FA Cup’ın bu turunda karşı karşıya geliyor. 2 yenilginin ardından iç sahadaki tek gollü Chesterfield galibiyeti ile kendine gelen Bury, sonrasında oynadığı 3 deplasman mücadelesinde de yokları oynadı ve 0 çekerek evlerine döndüler. Bu maçlarda rakip filelere sadece 1 gol bırakabilen takım, kalesinde ise 7 […]

166  BURY – BRADFORD

166  BURY – BRADFORD  2,5 Altı 1,50

Lig 1’in iki takımı FA Cup’ın bu turunda karşı karşıya geliyor. 2 yenilginin ardından iç sahadaki tek gollü Chesterfield galibiyeti ile kendine gelen Bury, sonrasında oynadığı 3 deplasman mücadelesinde de yokları oynadı ve 0 çekerek evlerine döndüler. Bu maçlarda rakip filelere sadece 1 gol bırakabilen takım, kalesinde ise 7 gol gördü.

Uzun süren puan alma sürecini Walsall deplasmanında sonlandıran ve rakibine kaybeden Bradford, takip eden periyotta oynadığı 2 dış saha mücadelesini de yitirdi. Önce Sheffield’e ardından da Gillingham’a kalelerinde gördükleri 3 golle boyun eğdiler. İlk 7’den bir hayli gerideler ve kupada gidebildikleri yere kadar ilerlemek istiyorlar.

İki ekip arasında ligde Bradford’un sahasında oynanan mücadele ev sahibinin 2-1 üstünlüğü ile sona ermişti. Son haftalarda gol yollarında sıkıntı yaşayan iki takımın mücadelesinde 2’den fazla gol sesi çıkmayacaktır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo