USD
EURO
ALTIN

194 MANSFIELD – STEVENAGE

194 MANSFIELD – STEVENAGE  KG Var 1,60 İlk 7 ile arasında 4 puan fark bulunan Mansfield, ligde oynadığı son 4 maçta kazanamayınca üst sıralardan ayrılmak zorunda kaldı. Üst üste alınan 3 beraberliğin ardından son hafta Accrington’u ağırlayan ekip, rakip filelere 2 gol bırakmasına rağmen kalelerinde gördükleri 3 golle mağlup oldular. Artık toparlanma vakitlerinin geldiğini ve vites […]

194 MANSFIELD – STEVENAGE

194 MANSFIELD – STEVENAGE  KG Var 1,60

İlk 7 ile arasında 4 puan fark bulunan Mansfield, ligde oynadığı son 4 maçta kazanamayınca üst sıralardan ayrılmak zorunda kaldı. Üst üste alınan 3 beraberliğin ardından son hafta Accrington’u ağırlayan ekip, rakip filelere 2 gol bırakmasına rağmen kalelerinde gördükleri 3 golle mağlup oldular. Artık toparlanma vakitlerinin geldiğini ve vites artırmaları gerektiğini düşünüyorlar.

Ligde 4 maçtır kazanamayan Stevenage ile düşme hattı arasında 10 puanlık bir fark bulunuyor. İç sahada Accrington karşısında alınan 1 puanın ardından oynadıkları 2 maçı da kaybeden ekip, son hafta ise Leyton karşısında son dakikalarda yedikleri gole engel olamayarak 1 puana rıza gösterdiler. Şu anlık bir korku yaşamıyorlar ve karşılaşmalara rahat çıkıyorlar. Hemen her maçta gol atmaları takımın artılarından.

Son haftalarda ritim bulmakta zorlanan iki ekibin mücadelesinde atılan gol rakip tarafından karşılık bulacaktır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo