USD
EURO
ALTIN

256 CARLISLE – YEOVIL

256  CARLISLE – YEOVIL  1 1,80 İngiltere Lig 2 takımlarından ikisi bu turda karşılaşıyor. Ligde ilk 7’nin 2 puan gerisinde bulunan ve hedefleri konusunda kararlı olan Carlisle, uzun süren puan alma alışkanlığına son hafta son vermek zorunda kaldı. Takım iç sahada konuk ettiği lider Plymouth’a 2 farklı yenildi ve mağlubiyet ile de tanışmış oldu. Bu […]

256  CARLISLE – YEOVIL

256  CARLISLE – YEOVIL  1 1,80

İngiltere Lig 2 takımlarından ikisi bu turda karşılaşıyor. Ligde ilk 7’nin 2 puan gerisinde bulunan ve hedefleri konusunda kararlı olan Carlisle, uzun süren puan alma alışkanlığına son hafta son vermek zorunda kaldı. Takım iç sahada konuk ettiği lider Plymouth’a 2 farklı yenildi ve mağlubiyet ile de tanışmış oldu. Bu yenilgi hedeflerin 1 hafta ara verse de yeniden vites artıracaklardır.

Düşme potasında yer alan Yeovil için kritik bir hafta umutlanarak geride kaldı. Takım galip gelememe sürecini ateş hattındaki rakibi York karşısında atlattı ve makasın açılmasına izin vermedi. Hazır galip gelmişken kupayı düşüneceklerini sanmıyorum. Tamamen lige odaklanacaklardır.

Ligde yine Carlisle’nin sahasında oynanan maçı ev sahibi kazanmayı bilmişti. Bu karşılaşmada da gülen tarafın ev sahibi olduğunu düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo