USD
EURO
ALTIN

169 DAGENHAM & RED – CAMBRIDGE

169  DAGENHAM & RED – CAMBRIDGE  2,5 Üstü 1,55 İç sahada maç kazanamayan ve sadece 4 puan toplayabilen Dagenham ligin son sırasında yer alıyor. Takım son 4 lig maçında galip gelemezken, üst üste 3.mağlubiyetini de son hafta Bristol karşısında aldı. Takım oldukça kötü durumda ve her hafta kaybedilen puanlar makasın açılmasına da neden oluyor. Son 4 […]

169  DAGENHAM & RED – CAMBRIDGE

169  DAGENHAM & RED – CAMBRIDGE  2,5 Üstü 1,55

İç sahada maç kazanamayan ve sadece 4 puan toplayabilen Dagenham ligin son sırasında yer alıyor. Takım son 4 lig maçında galip gelemezken, üst üste 3.mağlubiyetini de son hafta Bristol karşısında aldı. Takım oldukça kötü durumda ve her hafta kaybedilen puanlar makasın açılmasına da neden oluyor.

Son 4 lig maçında kaybetmeyen Cambridge’de ise hedef ilk 7 içerisinde yer edinebilmek. 6 puanlık farkı kapatmak onlar için zor değil. 3 hafta üst üste kazandıktan sonra son lig maçında Mansfield’i konuk eden ekip, maç boyunca rakibinden üstün bir oyun sergilese de tek puan ile yetinmek zorunda kaldı.

Dagenham’ın hedefi alt potadan kurtulabilmek, Cambridge ise üst potaya tutunabilme peşinde. 3 puan için istekli olacak iki ekibin mücadelesinde 2,5 gol barajı aşılacaktır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo