USD
EURO
ALTIN

103 KASIMPAŞA – GAZİANTEPSPOR

103  KASIMPAŞA – GAZİANTEPSPOR  TG 2-3 1,75 Kasımpaşa’da uzun zamandır sakat olan İsmail Ayaz’ın yanı sıra Tunay Torun cezası sebebiyle forma giyemeyecek. Donk, Erhan Kartal ve Kerem Şeras başka takımlara transfer oldu. Litex Lovetch takımından sağ bek Strahil Popov transfer edildi. Gaziantepspor’da ise sakatlıkları bulunan Arokoyo ve Mustafa Durak’ın yanı sıra kart cezalısı Marçal forma giyemeyecek […]

103  KASIMPAŞA – GAZİANTEPSPOR

103  KASIMPAŞA – GAZİANTEPSPOR  TG 2-3 1,75

Kasımpaşa’da uzun zamandır sakat olan İsmail Ayaz’ın yanı sıra Tunay Torun cezası sebebiyle forma giyemeyecek. Donk, Erhan Kartal ve Kerem Şeras başka takımlara transfer oldu. Litex Lovetch takımından sağ bek Strahil Popov transfer edildi.

Gaziantepspor’da ise sakatlıkları bulunan Arokoyo ve Mustafa Durak’ın yanı sıra kart cezalısı Marçal forma giyemeyecek isimler. Ara transfer döneminde takıma katılan Hürriyet, Koray ve İlhan Parlak görev verilmesi halinde sahada olacak.

Kasımpaşa devre arasında 2 Alman takımı ile hazırlık maçı yaptı. Aue ve Darmstadt karşısında beraberlik aldılar. Gaziantepspor, Türkiye Kupası’nda Nazilli Bld. ile 2 maç yaptı. Kötü oynadıkları bu iki maçta sadece 1 gol atabildiler.
Gaziantespor’un gol yollarında sıkıntıları devam ettiğinden az gollü bir karşılaşma bekliyorum. 2-3 gol arasında bir sonuçla Kasımpaşa galibiyeti bekliyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo