USD
EURO
ALTIN

194 VIRTUS LANCIANO – PRO VERCELLI

194  VIRTUS LANCIANO – PRO VERCELLI  0 2,70 Sezonun ilk yarısının kötü performans gösteren takımlarından biri olan Lanciano, hücum oyuncusu Ferrari’yi Modena’ya verdikten sonra bu oyuncunun boşluğunu ilk yarıyı Foggia takımında geçiren ve 17 maçta 10 gol atan 24 yaşındaki Lemmello ile tamamladı. Sezon içinde inişli çıkışlı performans sergileyen takımlardan biri olan Pro Vercelli, kadro kalitesi […]

194  VIRTUS LANCIANO – PRO VERCELLI

194  VIRTUS LANCIANO – PRO VERCELLI  0 2,70

Sezonun ilk yarısının kötü performans gösteren takımlarından biri olan Lanciano, hücum oyuncusu Ferrari’yi Modena’ya verdikten sonra bu oyuncunun boşluğunu ilk yarıyı Foggia takımında geçiren ve 17 maçta 10 gol atan 24 yaşındaki Lemmello ile tamamladı.

Sezon içinde inişli çıkışlı performans sergileyen takımlardan biri olan Pro Vercelli, kadro kalitesi göze alındığında sıralamada başarılı bir yer edindi. Zaman, zaman savunmada bireysel hatalar sebebi ile puanlar kaybeden konuk ekip, genel olarak öne geçtiği maçlarda skoru korumaya yönelik futbolu ile hanesine, zorlu sayılabilecek maçlarda puanlar yazdırdı. Transferde Lega Pro ekibi Tuttocuoio’dan orta saha oyuncusu Esposito’yu transfer ettiler.

Bu karşılaşmada beraberlik iki takımı da tatmin edecektir kanısındayım. Tavsiyem bu yönde olacak.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo