USD
EURO
ALTIN

142 GETAFE – ESPANYOL

142  GETAFE – ESPANYOL  1 1,90 Form grafiğini yavaş yavaş yükselten Getafe, üst üste aldığı üç beraberliğin ardından Gijon ve Betis’i de yenerek son beş haftayı yenilgisiz kapamış oldu. Savunmada önemli bir yol kat etmiş olsalar da düzeltmeleri gereken sorunlar halen daha mevcut. Bu karşılaşmada Alvaro Medran (os) sakatlık sebebiyle forma giyemeyecek. Espanyol, zorlu bir […]

142  GETAFE – ESPANYOL

142  GETAFE – ESPANYOL  1 1,90

Form grafiğini yavaş yavaş yükselten Getafe, üst üste aldığı üç beraberliğin ardından Gijon ve Betis’i de yenerek son beş haftayı yenilgisiz kapamış oldu. Savunmada önemli bir yol kat etmiş olsalar da düzeltmeleri gereken sorunlar halen daha mevcut. Bu karşılaşmada Alvaro Medran (os) sakatlık sebebiyle forma giyemeyecek.

Espanyol, zorlu bir dönemi geride bıraktı. On güç içinde Barcelona ile üç kez karşılaştılar. Bu yorucu tempo arasında geçen hafta da ligde Eibar’a boyun eğdiler. Konuk ekipte Javi Lopez (d) cezası, Anaitz Arbilla (d), Jose Alberto Canas (os) ve Victor Sanchez (os) sakatlıkları sebebiyle forma giyemeyecek.

Espanyol’un Barcelona maçları sebebiyle maçın son bölümünde oyundan düşme ihtimali yüksek. Geçen hafta Eibar’a karşı bu problemi yaşamış ve son bölümde yedikleri golle kaybetmişlerdi. Benzer bir senaryo bekliyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo