USD
EURO
ALTIN

177 VERACRUZ – CLUB LEON

177  VERACRUZ – CLUB LEON  2,5 Üstü 1,65 -Leon’un son 5 maçının 4’ü ÜST bitti. -İki takım arasında oynanan son 3 maçın 2’si ÜST bitti. Veracruz, ilk maçında yine beklentilerin üstüne çıkmayı başardı. 24.dakikadan itibaren 10 kişi oynadıkları maçta 2 kez geriye düşmelerine karşın beraberliği kurtardılar. Savunmada beklenen seviyenin gerisindeler ancak hala iyi hücum edebildiklerini gösterdiler. […]

177  VERACRUZ – CLUB LEON

177  VERACRUZ – CLUB LEON  2,5 Üstü 1,65

-Leon’un son 5 maçının 4’ü ÜST bitti.

-İki takım arasında oynanan son 3 maçın 2’si ÜST bitti.

Veracruz, ilk maçında yine beklentilerin üstüne çıkmayı başardı. 24.dakikadan itibaren 10 kişi oynadıkları maçta 2 kez geriye düşmelerine karşın beraberliği kurtardılar. Savunmada beklenen seviyenin gerisindeler ancak hala iyi hücum edebildiklerini gösterdiler. Karşılarında ligin en iyi hücum eden takımlarından biri olacak. Bu maçı kazanmak için ilk golü yememeleri son derece önemli. Cezalı Penalba bu maçta forma giyemeyecek.

Leon’da yeni transfer German Cano ilk maçta attığı iki golle hem 3 puanı getirdi, hem de takıma alıştığını gösterdi. Geçen sezon play off yapan ancak o seviyenin gerisinde olduğunu geriye düştüğü her maçı kaybederek gösteren Leon, benzer şekilde Play Off yapmak hedefinde. Ligin ilk haftalarında toplanan puanların büyük önem taşıdığının farkındalar. Rakiplerine geçen yıl burada yenilmişlerdi fakat maçı 8 kişi tamamladıklarını da hatırlatmakta fayda var. İyi hücum ediyorlar fakat ilk hafta savunmaları pek test edilmedi. Gollü bir maç olmasını bekliyorum. KG Var seçeneği de düşünülebilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo