USD
EURO
ALTIN

18 Kasım Semih Öztürk NBA Yorumları

734 WAS WIZARDS – MIL BUCKS  Üstü 1,70 Her iki ekip de sezona çok iyi başlamadı. Milwaukee’nin kadro kalitesi rakibine oranla bir seviye aşağıda gözükse de daha genç ve potansiyelli bir oyuncu grubuna sahipler. İnişli çıkışlı performanslar nedeniyle iki takıma da güvenilmez. Hiçbir sonucun sürpriz olmayacağı bu maçta öncelikli tavsiyem üst. 735 BRO NETS – ATL HAWKS […]

18 Kasım Semih Öztürk NBA Yorumları

734 WAS WIZARDS – MIL BUCKS  Üstü 1,70

Her iki ekip de sezona çok iyi başlamadı. Milwaukee’nin kadro kalitesi rakibine oranla bir seviye aşağıda gözükse de daha genç ve potansiyelli bir oyuncu grubuna sahipler. İnişli çıkışlı performanslar nedeniyle iki takıma da güvenilmez. Hiçbir sonucun sürpriz olmayacağı bu maçta öncelikli tavsiyem üst.

735 BRO NETS – ATL HAWKS  2 1,70

Brooklyn şu ana kadar 10 maçta sadece 1 galibiyet alabildi. Onda da Houston’u yendiler. Ancak takım kimyası diye bir şey yok, oyuncular son derece uyumsuz, ne oynamaya çalıştıkları belli değil. Kadrodan eksilen oyuncuların yerlerini de dolduramadılar. Atlanta 2 maçtır kaybetse de sezona iyi başladı diyebiliriz. Nets deplasmanı, kazanarak yeniden çıkış yakalamak adına güzel bir fırsat.

736 DET PISTONS – CLE CAVALIERS   2 1,70

Detroit çok geçmeden beni yine hayal kırıklığına uğrattı. Sezona çok iyi girip sonrasında düşüşe geçtiler ve 4 maçtır kaybediyorlar. Cleveland, Lebron ve Love önderliğinde şu ana kadar doğuyu domine etti. Her ne kadar onlar da son maçlarını kaybetmiş olsalar da Lakers’a dahi kaybeden Detroit’i Cavs’e diş geçirmesi çok zor gözüküyor.

737 MIA HEAT – MIN TIMBERWOLVES  1 1,70

Minnesota ilk 6 maçında 4 galibiyet aldıktan sonra büyük düşüş yaşıyor. Son 4 maçlarını kazanamadılar. Fakat kazandıkları 4 maçın tamamının da deplasmanda olması ilginç. Miami bu yıl geçmiş sezona oranla daha istikrarlı. Chris Bosh başta olmak üzere önemli oyuncularından beklenen katkıyı alıyorlar. Kağıt üzerinde favori olsalar da handikap bana yüksek geldi. Minnesota’nın da sağı solu belli olmaz. Üst diyorum.

738 NY KNICKS – CHA HORNETS Üstü 1,70

Charlotte son maçta evinde Portland’ı rahat yendi. Ancak bu aldatıcı olmasın. New York da dengesiz başladı. Şu an iki takımın da 5’er galibiyeti var. İkisinin de birbirine üstünlük kurabileceği pozisyonlar mevcut. Fakat maç sonu bahsi büyük risk demek. Öncelik üst olmalı.

739 NO PELICANS – DEN NUGGETS  1 1,70

New Orleans’ın hala 1 galibiyeti var. Ancak Anthony Davis iyileştiğine göre artık maç kazanmak zorundalar. Denver da kötü başladığı sezonu geçen hafta toparlar gibi oldu. İki takım da tempolu oynamayı seviyor. Ben ev sahibinin bu gece kazanarak morallenmesini bekliyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo