USD
EURO
ALTIN

18 Mayıs Berk Çimşir Beşiktaş – Konyaspor Yorumu

525 BEŞİKTAŞ – KONYASPOR  2,5 Altı 2,05 Aykut Kocaman göreve geldikten sonra sezonun en iyi savunma takımlarından biri haline gelene Konyaspor Bugun Beşiktaş’a konuk oluor. Konyaspor’da sakat olan ve sezonu kapatan Marica ile birlikte Vukoviç ve kaleci Felgueras bu haftada kadroda yer alamayacak. Sarı kart cezasını tamamlayan Ali Turan, Selim Ay ve Kenan Özer teknik adamı […]

18 Mayıs Berk Çimşir Beşiktaş – Konyaspor Yorumu

525 BEŞİKTAŞ – KONYASPOR  2,5 Altı 2,05

Aykut Kocaman göreve geldikten sonra sezonun en iyi savunma takımlarından biri haline gelene Konyaspor Bugun Beşiktaş’a konuk oluor. Konyaspor’da sakat olan ve sezonu kapatan Marica ile birlikte Vukoviç ve kaleci Felgueras bu haftada kadroda yer alamayacak. Sarı kart cezasını tamamlayan Ali Turan, Selim Ay ve Kenan Özer teknik adamı görev vermesi halinde takımdaki yerini alabilecek.

Siyah-beyazlılarda sakatlığı nedeniyle uzun süredir kadroda yer alamayan Alexander Milosevic, Torku Konyaspor maçı kadrosuna dahil edildi. Son antrenmanda sakatlanan Oğuzhan Özyakup, sol ayak bileğinde sakatlığı bulunan Ersan Adem Gülüm ve hasta olan Gökhan Töre, kadroya alınmadı.

Beşiktaş kazanabilir ama çok gollü bir maç beklemiyorum. Konya da hücum oyuncularının eksikliğide gol atmalarını zorlaştırıyor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo