USD
EURO
ALTIN

180 SHEFFIELD UTD – ROCHDALE

180  SHEFFIELD UTD – ROCHDALE  KG Var 1,40 İç sahada üst üste 2 maç kaybettikten sonraki 3 maçta rakiplerine mağlup olmayan Sheffield, geçtiğimiz hafta sonu yine kaybetti. Deplasmanda Port Vale’ye direnemeyen ekip, artık vites artırma zamanının geldiğini düşünüyor. Hafta arasında Kupada Notts’u ağırlayan takım, 90 dakika sonunda rakip filelere bıraktıkları 5 golle turladılar. Bu maçı kazanmayı […]

180  SHEFFIELD UTD – ROCHDALE

180  SHEFFIELD UTD – ROCHDALE  KG Var 1,40

İç sahada üst üste 2 maç kaybettikten sonraki 3 maçta rakiplerine mağlup olmayan Sheffield, geçtiğimiz hafta sonu yine kaybetti. Deplasmanda Port Vale’ye direnemeyen ekip, artık vites artırma zamanının geldiğini düşünüyor. Hafta arasında Kupada Notts’u ağırlayan takım, 90 dakika sonunda rakip filelere bıraktıkları 5 golle turladılar. Bu maçı kazanmayı başarırlarsa seri galibiyetler gelebilir, zira fikstüre bakıldığında bu mümkün gibi görünüyor.

Zor günler yaşadığında iç sahada kendine gelen Rochdale, geçtiğimiz hafta sert kayaya tosladı. Evlerinde Bradford’u ağırlayan ekip, 90 dakika boyunca rakibin üstün oyununa boyun eğdi ve 3-1’lik bir mağlubiyet aldı. Deplasmanda sadece 1 kez 3 puana ulaşan takım, dış sahada 4 maçtır kazanamıyor. Bu mücadeleye haftaki arasında Kupa maçında Chesterfield karşısında tur atlamanın morali ile geliyorlar.

Maç öncesinde eksikleri bulunmayan ve galibiyet için istekli iki ekibin mücadelesinde atılan gol karşılığını bulacaktır. Taraf bahsine yönelmek isteyenlere tavsiyem ise ev sahibinin galibiyeti olur.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo