USD
EURO
ALTIN

183 SWINDON – PETERBOROUGH

183  SWINDON – PETERBOROUGH  2,5 Üstü 1,45 Geçtiğimiz sezonki performansını mum ile arayan Swindon, yaşadığı paraşütsüz düşüşe devam ediyor. Son 6 maçta 1 galibiyet alabilen ekip, geçen hafta da Blackpool’a deplasmanda tek golle boyun eğdi. Hafta arasında da Kupada Oxford’a kaybettiler. Bir an evvel bu kötü gidişata son vermek zorundalar. Normalde gol atma sorunu yaşamıyorlardı fakat […]

183  SWINDON – PETERBOROUGH

183  SWINDON – PETERBOROUGH  2,5 Üstü 1,45

Geçtiğimiz sezonki performansını mum ile arayan Swindon, yaşadığı paraşütsüz düşüşe devam ediyor. Son 6 maçta 1 galibiyet alabilen ekip, geçen hafta da Blackpool’a deplasmanda tek golle boyun eğdi. Hafta arasında da Kupada Oxford’a kaybettiler. Bir an evvel bu kötü gidişata son vermek zorundalar. Normalde gol atma sorunu yaşamıyorlardı fakat 2 maçtır ağları da havalandıramıyorlar. Takımda defans Nathan Thopson’un sakatlığı devam ediyor. Tüm maçlarda defansta görev yapan Jordan Turnbull ise kırmızı kart cezalısı ve önemli bir eksik olarak göze çarpıyor.

Bury karşısında iç sahada kaybettikten sonra 3 haftadır süregelen puan alma serisini noktalayan Peterbourgh, hafta sonunda kaldığı yerden devam etti. Takım konuk ettiği Millwall karşısında 5 gollü bir galibiyet elde ettiler. Rakiplerini bu kadar karmaşık halde yakalamışken hedefleri galibiyet olacaktır. Maç öncesinde takımda Türk orta saha oyuncusu Erhun Öztümer’in kırmızı kart cezalısı olduğunu da belirtelim.

Evinde 3 maçtır kaybeden ve toplamda 5 maçtır kazanamayan Swindon ile arkasına aldığı gol rüzgârını devam ettirmek isteyen Peterbourh mücadelesinde goller konuşur.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo