USD
EURO
ALTIN

184 SHEFFIELD WED – LEEDS UTD

184  SHEFFIELD WED – LEEDS UTD  2,5 üstü 1,85  Ev sahibi, son maçta Bolton karşısında çok zorlandı ama 3-2’lik galip gelmeyi de başardı. İki kere öne geçmelerine rağmen skoru koruyamadılar. 77. dakikada Gary Hooper’un golüyle çok kritik bir 3 puanı hanelerine yazdırdılar. Konuk ekip ise maçın hemen başında öne geçse de skoru koruyamadı ve deplasmanda […]

184  SHEFFIELD WED – LEEDS UTD

184  SHEFFIELD WED – LEEDS UTD  2,5 üstü 1,85 

Ev sahibi, son maçta Bolton karşısında çok zorlandı ama 3-2’lik galip gelmeyi de başardı. İki kere öne geçmelerine rağmen skoru koruyamadılar. 77. dakikada Gary Hooper’un golüyle çok kritik bir 3 puanı hanelerine yazdırdılar. Konuk ekip ise maçın hemen başında öne geçse de skoru koruyamadı ve deplasmanda Ipswich Town’a 2-1’lik skorla mağlup oldu. İnişli-çıkışlı grafikleri devam ediyor.

Shef Wed’de, golcüler Forestieri ile Hooper’ın hafif sakatlıkları var ama maça yetiştirilmeleri bekleniyor. Leeds’te ise takımın en golcü ismi Wood’un durumu belirsiz. İki takımın da savunması sıkıntılı. Ayrıca hücum performansları da iyi. Zevkli bir mücadele bekliyorum. Karşılıklı gollerle baraj aşılır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM