USD
EURO
ALTIN

185 BARNET – ACCRINGTON

185  BARNET – ACCRINGTON  2,5 Altı 1,80 Ligde tablosuna yazdırdığı 10 puanı da iç sahada elde eden Barnet için yine deplasmanlardan alınan mağlubiyetlerden sonra toparlanma şansı. Takım 2 iç saha galibiyetinden sonra 2 deplasman mücadelesini de kaybetti. Geçen hafta Wimledon karşısında varlık dahi gösteremediler. Evlerinde 4 maçtır kaybetmemeleri maç öncesinde en büyük güvenceleri. Ligde son 5 […]

185  BARNET – ACCRINGTON

185  BARNET – ACCRINGTON  2,5 Altı 1,80

Ligde tablosuna yazdırdığı 10 puanı da iç sahada elde eden Barnet için yine deplasmanlardan alınan mağlubiyetlerden sonra toparlanma şansı. Takım 2 iç saha galibiyetinden sonra 2 deplasman mücadelesini de kaybetti. Geçen hafta Wimledon karşısında varlık dahi gösteremediler. Evlerinde 4 maçtır kaybetmemeleri maç öncesinde en büyük güvenceleri.

Ligde son 5 maçta yenilmeyen ve 4 karşılaşmadır da üst üste kazanan ve 12 puanın hepsini hanesine yazdıran Accrington ise geçen hafta iç sahada Oxford karşısında sağlam bir darbe yeni. Deplasmanda sadece 1 mağlubiyeti bulunan ekip, son 4 dış saha mücadelesinden ise puan almayı bildi. Bakalım 90 dakika sonunda 1 hafta ara verdikleri galibiyet serisine tekrar devam edebilecekler mi?

İç sahada 5 maçta 8 gol atıp kalesinde 5 gol gören Barnet ile bu süreçte deplasmanda 5 gol atıp 2 gol yiyen Accrington karşılaşmasında 2’den fazla gol sevinci yaşanacağını düşünmüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo